Povezane vesti

Novak sa 3:0 do 1/16 finala Rolan Garosa, naredni rival Slovenac Bedene

Novak sa 3:0 do 1/16 finala Rolan Garosa, naredni rival Slovenac Bedene

Sportski žurnal 25.05.2022
Rolan Garos se igra za nagradni fond od 43,6 miliona evra. Novak Đoković je u drugoj rundi Rolan Garosa pobedio Slovaka Aleksa Molčana, 38. na ATP listi 3:0 (6:2, 6:3, 7:6) za dva sata i 18 minuta. Đoković je protiv tenisera koga odnedavno trenira… »
Zverev: Društvene mreže ne utiču na moje mentalno zdravlje

Zverev: Društvene mreže ne utiču na moje mentalno zdravlje

Sport klub 25.05.2022
Nemački teniser Aleksander Zverev posle velike borbe i zaostatka od dva seta, uspeo je da preokrene protiv Baesa i nađe se u trećem kolu Rolan Garosa. – Sebastijan je odigrao zaista dobar meč, a ja sam imao problema da se prilagodim na uslove, koji… »
Novak pobedio, pa priznao - nije mi bilo lako to da vidim! Đoković emotivno reagovao: Nisam na to navikao!

Novak pobedio, pa priznao - nije mi bilo lako to da vidim! Đoković emotivno reagovao: Nisam na to navikao!

Mondo 25.05.2022
Novak Đoković je posle trijumfa priznao da mu je teško palo da vidi Marijana Vajdu u loži protivnika. Novak Đoković je posle trijumfa priznao da mu je teško palo da vidi Marijana Vajdu u loži protivnika. Novak Đoković je uspeo da preskoči prve… »
Alkaras spasio meč loptu i 0:3 u 5. setu i izbacio Ramosa

Alkaras spasio meč loptu i 0:3 u 5. setu i izbacio Ramosa

Sport klub 25.05.2022
Nakon velike drame, preokreta prvo u setovima, a zatim i pravog rolerkostera u petom setu, Karlos Alkaras plasirao se u treće kolo Rolan Garosa. Alkaras je bio bolji od Alberta Ramosa Vinjolasa nakon pet setova - 6:1, 6:7, 5:7, 7:6, 6:4 posle četiri… »
Podatak koji će propisno iznenaditi Novakove navijače FOTO

Podatak koji će propisno iznenaditi Novakove navijače FOTO

Nova 25.05.2022
Impresivno. Novak Đoković iz dana u dan pomera granice kada je u pitanju tenis, a pobedom nad Aleksom Molčanom od 3:0 u setovima (6:2, 6:3, 7:6) zabeležio je na prvi pogled neverovatan statistički podatak. Đoković je, naime, protiv Molčana stigao… »
Đoković: Razgovarao sam sa igračima, ima pritužbi, teško će ATP menjati odluku

Đoković: Razgovarao sam sa igračima, ima pritužbi, teško će ATP menjati odluku

Nova 25.05.2022
Đoković je detaljno analizirao turnir do sada. Novak Đoković je nakon dva meča na Rolan Garosu, neposredno nakon pobede protiv Aleksa Molčana sa 6:2, 6:3, 7:6(4), pojasnio i kako se oseća. "Do sada sam zadovoljan sam kako se osećam, kako udaram… »
Đoković: PTPA će nastaviti da postoji, iako to mnogi ne žele

Đoković: PTPA će nastaviti da postoji, iako to mnogi ne žele

Sport klub 25.05.2022
Prvi reket sveta Novak Đoković plasirao se u treću rundu Rolan Garosa. Ponovo nije izgubio set, ovog puta protiv Molčana, a na konferenciji za medije pričao je i o drugim stvarima. – Za sada sve ide kako treba. Zadovoljan sam kako se osećam na… »
Đoković: Sve ide kako treba

Đoković: Sve ide kako treba

N1 Info 25.05.2022
Prvi reket sveta Novak Đoković plasirao se u treću rundu Rolan Garosa. Ponovo nije izgubio set, ovog puta protiv Molčana, a na konferenciji za medije pričao je i o drugim stvarima. – Za sada sve ide kako treba. Zadovoljan sam kako se osećam na… »
Đoković rutinski do trećeg kola Rolan Garosa

Đoković rutinski do trećeg kola Rolan Garosa

Radio 021 25.05.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u treće kolo Otvorenog prvenstva Francuske u Rolan Garosu, pošto je danas u drugom kolu pobedio Slovaka Aleksa Molčana sa 3:0 - 6:2, 6:3, 7:6 (7:4). Za prolazak u osminu finala Đoković će u petak… »
„Nadam se da poslednji put igram protiv Vajdinog igrača“

„Nadam se da poslednji put igram protiv Vajdinog igrača“

Sport klub 25.05.2022
Posle pobede protiv Aleksa Molčana u drugom kolu Rolan Garosa, Novak Đoković ocenio je da meč nije bio lak i dodao da se nada da više neće morati da igra protiv igrača koje trenira Marjan Vajda. „Hvala što ste došli na Leglen, bio je veoma… »
Veliki preokret Zvereva, od ruba eliminacije do prolaska u treće kolo

Veliki preokret Zvereva, od ruba eliminacije do prolaska u treće kolo

Nova 25.05.2022
Treći reket sveta prošao dalje. Aleksandar Zverev, treći igrač planete, plasirao se u treće kolo Rolan Garosa pobedom nad Sebastijanom Baezom nakon velikog preokreta, po setovima 2:6, 4:6, 6:1, 6:2, 7:5. Zverev je protiv 36. igrača na ATP listi… »
Novak: Nadam se da više neću igrati protiv Vajdinog igrača

Novak: Nadam se da više neću igrati protiv Vajdinog igrača

Nova 25.05.2022
Emotivno težak meč za Novaka Srpski teniser plasirao je u treće kolo Rolan Garosa, nakon što je sa 3:0 bio bolji od Aleksa Molčana. Iako rezultat to ne govori, ovo je za Novaka bio emotivno težak meč, jer se u protivničkom boksu nalazio njegov… »
Djoković se plasirao u treće kolo Rolan Garosa

Djoković se plasirao u treće kolo Rolan Garosa

Radio sto plus 25.05.2022
Srpski igrač je do pobede na drugom grend slemu u sezoni došao za dva sata i 16 minuta. Djoković je u prvom setu dva puta oduzeo servis rivalu i realizovao prvu set loptu. U drugom setu bio je dovoljan brejk u šestom gemu, da bi u narednom setu ishod… »
Đoković govorio o Vajdi: Nadam se da je ovo poslednji put da igram protiv igrača koga on trenira

Đoković govorio o Vajdi: Nadam se da je ovo poslednji put da igram protiv igrača koga on trenira

Večernje novosti 25.05.2022
NOVAK Đoković pobedio je Aleksa Molčana sa 6:2, 6:3, 7:6(4) i plasirao se u treće kolo Rolan Garosa. Srbij je posle meča govorio i o Marjanu Vajdi koji je sada trener Slovaka. FOTO: AP Najbolji teniser sveta je najpre analizirao meč, a potom se… »
Đoković se plasirao u treće kolo Rolan Garosa

Đoković se plasirao u treće kolo Rolan Garosa

Beta 25.05.2022
Prvi teniser sveta Novak Djoković plasirao se danas u treće kolo Rolan Garosa, pošto je u Parizu pobedio slovačkog igrača Aleksa Molčana sa 6:2, 6:3, 7:6. Srpski igrač je do pobede na drugom grend slemu u sezoni došao za dva sata i 16 minuta… »
Tvrd je orah Vajdin učenik, ali Nole ide dalje!

Tvrd je orah Vajdin učenik, ali Nole ide dalje!

Sportske.net 25.05.2022
Posle dva sata i 15 minuta borbe, Novak Đoković se plasirao u treće kolo Rolan Garosa, pošto je danas sa 3:0, po setovima 6:2, 6:3, 7:6 (7:4) savladao Slovaka Aleksa Molčana. Ovaj meč je za Novaka bio poseban jer je njegov dugogodišnji trener… »
Veliki izazov za Zvereva: Prebrodio meč-loptu i plasirao se u treće kolo

Veliki izazov za Zvereva: Prebrodio meč-loptu i plasirao se u treće kolo

N1 Info 25.05.2022
Nemački teniser Aleksandar Zverev uspeo je da se plasira u treće kolo Rolan Garosa posle ogromne borbe – treći teniser planete pobedio je Argentinca Sebastijana Baeza sa 3-2 u setovima posle velikog preokreta tokom kojeg je morao da „preživi“ i… »
Novak siguran protiv vajdinog pulena: Bedene je sledeći na redu! (video)

Novak siguran protiv vajdinog pulena: Bedene je sledeći na redu! (video)

Hot sport 25.05.2022
Siguran trijumf najboljeg igrača na planeti! ‘Prvi reket sveta’, Novak Đoković, plasirao se u treće kolo Rolan Garosa. Novak je u drugoj rundi na grend slemu u Parizu bio bolji od Aleksa Molčana iz Slovačke, rezultatom 3:0 (6:2, 6:3, 7:6)… »
Molčan mora još da uči od Vajde, Novak slavio u tri seta

Molčan mora još da uči od Vajde, Novak slavio u tri seta

N1 Info 25.05.2022
Rutinski je Novak Đoković odradio posao i u drugom kolu Rolan Garosa. Slavio je najbolji teniser sveta protiv Aleksa Molčana u tri seta, rezultatom 6:2, 6:3, 7:6. Prvi set je Novak u potpunosti kontrolisao i završio ga za samo 28 minuta uz dva… »

Vesti dana »