Povezane vesti

„Čuo sam Stefana tokom polufinala u Beogradu“: Novak o ulozi teniskog tate

„Čuo sam Stefana tokom polufinala u Beogradu“: Novak o ulozi teniskog tate

Nova 26.05.2022
Najbolji teniser sveta se našao u potpuno novoj ulozi. Novak Đoković savladao je Aleksa Molčana sa 6:3, 6:2, 7:6(4) u drugom kolu Rolan Garosa, a nakon toga je bio raspoložen za priču. Potpuno se ozario kada je čuo pitanje o sinu Stefanu i njegovim… »
Đoković posle pobede nad Vajdinim pulenom poslao moćnu poruku VIDEO

Đoković posle pobede nad Vajdinim pulenom poslao moćnu poruku VIDEO

Nova 26.05.2022
Emotivni Đoković Novak Đoković je bez većih problema savladao Slovaka Aleksa Molčana sa 6:2, 6:3, 7:6 i plasirao se u treće kolo Rolan Garosa. Meč koji je imao posebno emotivno značenje za srpskog tenisera zbog činjenice da je po prvi put bio na… »
Nadal lako do trećeg kola Rolan Garosa

Nadal lako do trećeg kola Rolan Garosa

Danas 25.05.2022
Peti teniser sveta Rafael Nadal plasirao se večeras u treće kolo Rolan Garosa, pošto je u Parizu pobedio domaćeg tenisera Korentana Mutea sa 6:3, 6:1, 6:4. Rekorder po broju titula na ovom grend slemu (13), pobedu je upisao za dva sata i devet minuta… »
Nadal pokazao zašto je "kralj šljake": Rafa poslao Đokoviću poruku, Španac kao u najboljim danima!

Nadal pokazao zašto je "kralj šljake": Rafa poslao Đokoviću poruku, Španac kao u najboljim danima!

Večernje novosti 25.05.2022
ŠPANSKI teniser Rafael Nadal lako je došao do trećeg kola Rolan Garosa. FOTO: AP Nadal, teniski "kralj šljake" savladao je Korentana Mutea sa 3:0 (6:3, 6:1, 6:4). Na svojevrsan način poslao je poruku rivalima, uključujući i Novaka Đokovića da će… »
Mali je žilav: Teniska senzacija posle neverovatne borbe do trećeg kola Rolan Garosa

Mali je žilav: Teniska senzacija posle neverovatne borbe do trećeg kola Rolan Garosa

Večernje novosti 25.05.2022
U DUELU španskih sunarodnika Alberta Ramosa i nove teniske senzacije Karlosa Alkaraza, posle više od četiri i po sata lavoske borbe kao pobednik izašao je šesti reket sveta, Karlos Alakaraz, rezultatom 3:2 (6:1, 6:7, 5:7, 7:6, 6:4). FOTO: AP "Vineri"… »
Krajinović blizu najboljeg učinka na grend slemu: "Ovakve šanse moraju da se iskoriste, sve vreme sam u sebi ponavljao..."

Krajinović blizu najboljeg učinka na grend slemu: "Ovakve šanse moraju da se iskoriste, sve vreme sam u sebi ponavljao..."

Večernje novosti 25.05.2022
SRPSKI teniser Filip Krajinović plasirao se u treće kolo Rolan Garosa, pošto je u drugom kolu pobedio Hrvata Bornu Goja 7:6 (5), 6:2, 5:7, 6:1. On je bio zadovoljan što je uspešno preskočio drugu prepreku. Foto: EPA-EFE/JASON O'BRIEN Trenutno 55… »

Vesti dana »