Povezane vesti

Amber Herd u postupku protiv Depa rekla da joj prete smrću: Žele da me ubiju

Amber Herd u postupku protiv Depa rekla da joj prete smrću: Žele da me ubiju

Nova 26.05.2022
Sudski proces holivudskog para nedeljama je glavna tema. U ovoj višemilionskoj parnici otkriveni su brojni detalji iz turbulentnog braka Džonija Depa i Amber Herd, koji su šokirali svet. Glumica je u toku današnjeg ročišta rekla porotnicima da se… »
Amber Herd u postupku protiv Depa rekla da joj prete smrću

Amber Herd u postupku protiv Depa rekla da joj prete smrću

Dnevnik 26.05.2022
VIRDžINIJA: Glumica Amber Herd iznela je danas poslednje svedočenje u višemilionskoj parnici za klevetu sa bivšim suprugom Džonijem Depom, gde je porotnicima rekla da se suočava sa svakodnevnim uznemiravanjem i pretnjama smrću s obzirom da je… »
Dep negirao da je zlostavljao Amber Herd: Glumac se ovako branio na suđenju

Dep negirao da je zlostavljao Amber Herd: Glumac se ovako branio na suđenju

Večernje novosti 25.05.2022
HOLIVUDSKI glumac DŽoni Dep danas je svedočio s namerom da opovrgne svedočenje bivše supruge, glumice Amber Herd u njihovoj višemilionskoj parnici za klevetu, rekavši da su „nezamislivo brutalne, okrutne i lažne" tvrdnje o zlostavljanju koje je… »
Suđenje Džoni Dep i Amber Herd: Kejt Mojs brani bivšeg dečka – „nikada me nije gurnuo ili udario“

Suđenje Džoni Dep i Amber Herd: Kejt Mojs brani bivšeg dečka – „nikada me nije gurnuo ili udario“

Danas 25.05.2022
Britanska manekenka Kejt Mos rekla je pred sudom u Americi da je njen bivši dečko, glumac Džoni Dep nikada nije zlostavljao, što je u suprotnosti sa tvrdnjom bivše supruge glumca. Amber Herd je ranije na suđenju po parnici njenog bivšeg muža… »

Vesti dana »