Povezane vesti

U požaru u bolnici u Senegalu poginulo 11 beba: Uspeli su da spasu samo tri

U požaru u bolnici u Senegalu poginulo 11 beba: Uspeli su da spasu samo tri

Telegraf 26.05.2022
Prema preliminarnim rezultatima istrage, uzrok požara je kratak spoj. Najmanje 11 novorođenčadi izgubilo je život u požaru u neonatalnom odeljenju regionalne bolnice u gradu Tivauan u Senegalu, saopštio je predsednik te zemlje Maki Sal. Prema… »
Afrika, Senegal i nesreća: U požaru u porodilištu poginulo 11 beba

Afrika, Senegal i nesreća: U požaru u porodilištu poginulo 11 beba

BBC News 26.05.2022
Pretpostavlja se da je požar izazvao kratki spoj u bolnici u Tivaouanu, kažu zvaničnici. Jedanaestoro novorođenčadi poginulo je u požaru u bolnici u zapadnom gradu Tivauane u Senegalu, rekao je predsednik zemlje. Požar u bolnici Mame Abdu Aziz Si… »
U požaru u bolnici u Senegalu nastradalo 11 novorođenih beba

U požaru u bolnici u Senegalu nastradalo 11 novorođenih beba

Glas Amerike 26.05.2022
DAKAR, SENEGAL — Predsednik Senegala Meki Sal rekao je da je 11 novorođenih beba poginulo u požaru u regionalnoj bolnici u gradu Tivavan oko 120 kilometara istočno od prestonice Dakara. "Upravo sam sa bolom i konsternacijom saznao za smrt 11… »
U požaru u senegalskom porodilištu nastradalo 11 beba

U požaru u senegalskom porodilištu nastradalo 11 beba

Novi magazin 26.05.2022
U požaru u senegalskom porodilištu poginulo je 11 novorođenčadi, izjavio je predsednik te države Maki Sal. Samo tri bebe su spasene. "Njihovim majkama i porodicama izražavam svoje najdublje saučešće", napisao je Sal na Tviteru. Uzrok požara u… »
U požaru u bolnici u Senegalu stradalo 11 beba

U požaru u bolnici u Senegalu stradalo 11 beba

Danas 26.05.2022
Jedanaest novorođenih beba poginulo je u požaru u bolnici u gradu Tivaouane na zapadu Senegala, potvrdio je predsednik zemlje Maki Sal (Macky Sall). „Upravo sam sa bolom i užasnut saznao za smrt 11 novorođenih beba u požaru na neonatalnom odeljenju… »
Tragedija u Senegalu: 11 beba poginulo u požaru u bolnici

Tragedija u Senegalu: 11 beba poginulo u požaru u bolnici

Nova 26.05.2022
Senegalski predsednik Maki Sall rekao je da je 11 novorođenih beba poginulo u požaru na neonatalnom odeljenju regionalne bolnice u gradu Tivaouaneu, oko 120 kilometara istočno od glavnoga grada Dakara. „Upravo sam s bolom i zgranutošću saznao za… »
U Senegalu 11 novorođenih beba poginulo u požaru u bolnici

U Senegalu 11 novorođenih beba poginulo u požaru u bolnici

N1 Info 26.05.2022
Senegalski predsednik Maki Sall rekao je da je 11 novorođenih beba poginulo u požaru na neonatalnom odeljenju regionalne bolnice u gradu Tivaouaneu, oko 120 kilometara istočno od glavnoga grada Dakara. „Upravo sam s bolom i zgranutošću saznao za… »
Požar u bolnici u Senegalu, stradalo najmanje 11 beba

Požar u bolnici u Senegalu, stradalo najmanje 11 beba

Euronews 26.05.2022
Najmanje 11 novorođenčadi izgubilo je život u požaru u neonatalnom odeljenju regionalne bolnice u gradu Tivauan u Senegalu, saopštio je predsednik te zemlje Maki Sal. Prema preliminarnim rezultatima istrage, uzrok požara je kratak spoj, rekao je… »

Vesti dana »