Povezane vesti
CLS: Prokop bez metroa gubi smisao, previd kolosalnih razmera
Radio sto plus 26.05.2022
„U modernoj istoriji planiranja Beograda, Prokop i metro su uvek bili vezani projekti“, naglasio je CLS čiji direktor je Nikola Jovanović. Kako je navedeno, „kada je ranih sedemdesetih godina odlučeno da vremenom Prokop preuzme deo uloge glavne… »
CLS: Prokop bez metroa gubi smisao
Danas 26.05.2022
Metro bez Prokopa bi definitivno obesmislio novu glavnu železničku stanicu, saopštio je danas Centar za lokalnu samoupravu (CLS). „U modernoj istoriji planiranja Beograda, Prokop i metro su uvek bili vezani projekti. Kada je ranih 70-tih godina odlučeno… »
Vesti dana »

Dačić na marginama Konferencije u Londonu sa britanskom ministarkom Mahmud: Fokus na borbi protiv kriminala i jaču policijske saradnje
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Šta kaže Ivica Dačić povodom slučaja studentkinje Poljoprivrednog fakulteta?
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Halid Muslimović proglašen krivim, preti mu kazna zatvora: Pevač bivšoj partnerki naneo telesne povrede, doneta presuda
Blic pre 2 satajoš 1 povezana