Povezane vesti

Ostvarenje "Don Žuan" otvara Festival francuskog filma

Ostvarenje "Don Žuan" otvara Festival francuskog filma

Blic 26.05.2022
Četvrti festival Francuskog filma, sada već tradicionalni filmski događaj, biće održan od 15. do 19. juna u Beogradu na tri lokacije Kosančićevom vencu, Silosima Beograd, mts Dvorani, kao i na online platformi MOJ OFF. Filmovi na otvorenom, kao i… »
NA tri lokacije I online platformi moj off Četvrti festival francuskog filma od 15. do 19. juna u Beogradu

NA tri lokacije I online platformi moj off Četvrti festival francuskog filma od 15. do 19. juna u Beogradu

Alo 26.05.2022
Festival francuskog filma ove godine održava se u saradnji i uz podršku Francuskog instituta u Srbiji, Ministarstva kulture i informisanja, opštine Stari grad, kompanije Mlekoprodukt, TV 5 MONDE, Unifrance, Blitz filma, mts Dvorane i MCF Megakom filma… »
Četvrti Festival francuskog filma od 15. do 19. juna u Beogradu na tri lokacije i online platformi MOJ OFF

Četvrti Festival francuskog filma od 15. do 19. juna u Beogradu na tri lokacije i online platformi MOJ OFF

Telegraf 26.05.2022
Na repertoaru "Don Žuan" koji otvara festival u prisustvu reditelja Serža Bozona, "Mač sa dve oštrice" sa čuvenom Žilijet Binoš; Drama "Hronologija nasilja" koja zatvara festival u prisustvu reditelja Manuela Šapire sa Dali Bensalahom poznatom i… »

Vesti dana »