Povezane vesti
Reprezentativac Srbije stiže u Benfiku, dolazak odjeknuo kao bomba u Portugalu
Nova 26.05.2022
Veliki korak u karijeri. Mihailo Ristić, nekadašnji fudbaler Crvene zvezde i reprezentativac Srbije potpisaće ugovor sa ekipom Benfike na tri godine prenose portugalski mediji. Dosadašnji član Monpeljea je stigao u Lisabon gde treba da obavi lekarske… »
Ristić stigao i potpisao za dvostrukog prvaka Evrope!
Sportske.net 26.05.2022
Mihailo Ristić, nekadašnji fudbaler Crvene zvezde i dosadašnji član Monpeljea, potpisaće danas ugovor sa Benfikom. On je stigao u Lisabon gde treba da potpiše ugovor sa nekadašnjim dvostrukim prvakom Evrope. Ristić je do sada nastupao za Monpelje sa… »
Vesti dana »
Mlekari na Ibarskoj do daljeg, blokade i u Vitanovcu i Bogatiću: "Doveli su srpskog seljaka i sela do propasti"
N1 Info pre 1 satjoš 46 povezanih
Pokrenuta istraga protiv grupe osumnjičene za trgovinu drogom, oružjem i eksplozivom
RTV pre 3 satajoš 36 povezanih
Platio operaciju krajnika zbog hrkanja, pa umro "Sve je bilo u redu, a onda je naglo iskrvario": Slučaj smrti gastarbajtera (38) u bolnici u Čačku
Blic pre 1 satjoš 60 povezanih
Oglasila se AKS povodom obustave rada zbog Mrdićevih zakona: „Zahtevamo da se usvojene izmene hitno stave van snage“
Nedeljnik pre 4 satijoš 15 povezanih
Maloletnica u kritičnom stanju nakon izletanja tramvaja iz šina: Užasna nesreća u Sarajevu, stradao mladić
Mondo pre 43 minutajoš 22 povezane


