Povezane vesti

Prijatelj Mateja Periša napisao pismo: Pita me tvoj stari prekjuče kakav si bio, šta si hteo...

Prijatelj Mateja Periša napisao pismo: Pita me tvoj stari prekjuče kakav si bio, šta si hteo...

Kurir 26.05.2022
Prijatelji Mateja Periša (27) koji je pre tačno nedelju dana pronađen nakon potrage koja je trajala 139 dana, i dalje se opraštaju od njega, pa je tako jedan njegov drug napisao potresno pismo za Mateja, koje je svima nateralo suze na oči. Pismo za… »
"Pita me tvoj stari kakvi si bio, šta si: Hteo..." Emotivna poruka prijatelja Mateja Periša: "To nam niko ne može oduzeti"

"Pita me tvoj stari kakvi si bio, šta si: Hteo..." Emotivna poruka prijatelja Mateja Periša: "To nam niko ne može oduzeti"

Blic 26.05.2022
Od tragično stradalog Splićanina Mateja Periša ljudi se i dalje opraštaju na društvenim mrežama, a jednu od najemotivnijih poruka na Fejsbuku je ostavio njegov drug. - A gde si, sine? - Ovako bi počeo svaki naš razgovor kada bismo se videli i… »
„Ovako bi počeo svaki naš razgovor“: Pismo posvećeno Mateju tera suze na oči

„Ovako bi počeo svaki naš razgovor“: Pismo posvećeno Mateju tera suze na oči

Nova 26.05.2022
Prijatelj Mateja Periša (27), koji je prošle nedelje izvučen iz Dunava na Adi Huji u Beogradu, oprostio se emotivnim pismom od Splićanina za kojim se tragalo mesecima. „“A gde si sine?“ Ovako bi počeo svaki naš razgovor kada bi se videli i… »
"Kapetane, tribali bi: Doma..." Nenad Periš objavio snimak oproštaja od Mateja u Splitu (video)

"Kapetane, tribali bi: Doma..." Nenad Periš objavio snimak oproštaja od Mateja u Splitu (video)

Blic 26.05.2022
Nenad Periš, otac Splićanina Mateja Periša (27) koji je preminuo u Beogradu gde je došao na proslavu Nove godine, objavio je na svom profilu na Fejsbuku snimak oproštaja od svog sina, koji su njegovi sugrađani i prijatelji priredili na splitskoj… »
Nenad samo godinu dana pre tragedije žalio za 8 mladih u Bosni: Ugušili se na proslavi u Posušju, a Matej se udavio u Savi

Nenad samo godinu dana pre tragedije žalio za 8 mladih u Bosni: Ugušili se na proslavi u Posušju, a Matej se udavio u Savi

Kurir 26.05.2022
Nenad Periš, otac Mateja Periša (27) koji je nestao u noć uoči Nove godine u Beogradu, nađen je na Adi Huji posle 139 dana opsežne potrage, a ono što je takođe veoma potresno jeste što je nesrećni otac samo godinu dana pre lične tragedije… »

Vesti dana »