Povezane vesti

Dijeta seke Aleksić: Smršala skoro 10 kilograma, a sada je drastično smanjila unos ove namirnice

Dijeta seke Aleksić: Smršala skoro 10 kilograma, a sada je drastično smanjila unos ove namirnice

Blic 26.05.2022
Pevačica Seka Aleksić rešila je da sredi svoju liniju, te se bacila na na dijetu zahvaljujući kojoj je uspela da skine osam kilograma, iako je i dalje jede slatkiše, koji su njen veliki porok. Seka Aleksić se sada na društvenoj mreži Tviter… »
Umesto 30, SAD jedem 3! Šok dijeta Seke Aleksić, smršala skoro 10 kila, a samo je drastično smanjila dozu ove namirnice

Umesto 30, SAD jedem 3! Šok dijeta Seke Aleksić, smršala skoro 10 kila, a samo je drastično smanjila dozu ove namirnice

Kurir 26.05.2022
Pred izlazak novog studijskoj albuma "Bioskop", pevačica Seka Aleksić rešila je da sredi svoju liniju, te se bacila na na dijetu zahvaljujući kojoj je uspela da skine osam kilograma, iako je i dalje tamanila slatkiše, koji su njen veliki porok… »
Seka Aleksić: Smršala sam osam kilograma uz krem bananice FOTO

Seka Aleksić: Smršala sam osam kilograma uz krem bananice FOTO

Nova 26.05.2022
Pevačica otkrila tajnu svog izgleda. Pevačica Seka Aleksić pohvalila se svojim pratiocima na Tviteru da je smršala osam kilograma. „Minus osam kilograma, sa veoma malo krem bananica i proteinskog sladoleda! Ljudi, jako sam srećna“, napisala je… »
Umesto 30, SAD jedem samo 3! Seka Aleksić skinula osam kilograma i otkrila tajnu dijete - "Ljudi, jako sam srećna!"

Umesto 30, SAD jedem samo 3! Seka Aleksić skinula osam kilograma i otkrila tajnu dijete - "Ljudi, jako sam srećna!"

Mondo 26.05.2022
Seka Aleksić se pohvalila da je smršala skoro deset kilograma, što se i te kako primećuje, a fanovima je otkrila i svoju "tajnu". Seka Aleksić se pohvalila da je smršala skoro deset kilograma, što se i te kako primećuje, a fanovima je otkrila i… »

Vesti dana »