Povezane vesti

Horor scena na Rolan garosu: Trener pronašao argentinskog tenisera bez svesti u lokvi krvi!

Horor scena na Rolan garosu: Trener pronašao argentinskog tenisera bez svesti u lokvi krvi!

Hot sport 26.05.2022
Jeziva nezgoda u Parizu! Argentinski teniser, Kamilo Ugo Karabelji, doživeo je jezivu nezgodu u prestonici Francuske. Kamilo je najpre iznenadio kompletnu tenisku javnost trijumfom nad favorizovanim Aslanom Karecevim u prvoj rundi Rolan Garosa, da bi… »
Đere: Razmišljao sam da li uopšte da dođem na Rolan Garos

Đere: Razmišljao sam da li uopšte da dođem na Rolan Garos

N1 Info 26.05.2022
Posle poraza od Danila Medvedeva 6:3, 6:4, 6:3 u drugom kolu Rolan Garosa, Laslo Đere kaže da je zadovoljan samom činjenicom da je mogao da nastupi u Parizu, kao i da mu sledi pauza. Već neko vreme se Đere muči sa povredom, a sada je vreme i da je u… »
Pobedio Rusa na Rolan Garosu, naredni dan ga trener našao u sobi u lokvi krvi

Pobedio Rusa na Rolan Garosu, naredni dan ga trener našao u sobi u lokvi krvi

Sportski žurnal 26.05.2022
Stvarno se ne sećam ničega, ne znam kako sam se onesvestio - rekao je Ugo. Argentinac Kamilo Ugo Karabeli je u prvom kolu Rolan Garosa iznenađujuće pobedio Rusa Aslana Karaceva i tada je javnost čula za njega. Naredni dan se ponovo našao u žiži… »
Poznato kada Novak nastavlja put ka tituli na Rolan Garosu!

Poznato kada Novak nastavlja put ka tituli na Rolan Garosu!

Sportske.net 26.05.2022
Meč trećeg kola Rolan Garosa između najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića i Slovenca Aljaža Bedenea biće drugi na centralnom terenu "Flip Šatrije" u petak. Program će od 12 časova otvoriti Švajcarkinja Belinda Benčić i kanadska teniserka… »
Odlučeno! Evo kada Novak igra za osminu finala Rolan Garosa: Protivnik mu je "talija", kad ga pobedi - igra bar finale!

Odlučeno! Evo kada Novak igra za osminu finala Rolan Garosa: Protivnik mu je "talija", kad ga pobedi - igra bar finale!

Mondo 26.05.2022
Novak Đoković je saznao kada će se sastati sa Aljažom Bedeneom u Parizu. Novak Đoković je saznao kada će se sastati sa Aljažom Bedeneom u Parizu. Srpski teniser Novak Đoković sastaje se u trećem kolu Rolan Garosa protiv Aljaža Bedenea, a… »
RG - Sjajan dan za Skandinavce!

RG - Sjajan dan za Skandinavce!

Sportske.net 26.05.2022
Danski teniser Holger Rune plasirao se danas u treće kolo Rolan Garosa u Parizu, pošto je pobedio 96. igrača sveta Švajcarca Henrija Laksonena posle tri seta, 6:2, 6:3, 6:3. Rune, 40. teniser sveta, pobedio je posle sat i 51 minut. On je pet puta… »
Đere ide na kraću pauzu zbog povrede: Pravio sam greške protiv Medvedeva

Đere ide na kraću pauzu zbog povrede: Pravio sam greške protiv Medvedeva

Nova 26.05.2022
Žali za propuštenim prilikama protiv drugog tenisera sveta. Danil Medvedev savladao je Lasla Đerea sa 6:3, 6:4, 6:3 u trećem kolu Rolan Garosa, a nakon susreta je srpski teniser istakao da je bio daleko od svog maksimuma. "On je igrao dosta dobro… »
Novak ponovo na "šatrijeu": Evo kad igraju Đoković i Bedene u trećem kolu Rolan Garosa

Novak ponovo na "šatrijeu": Evo kad igraju Đoković i Bedene u trećem kolu Rolan Garosa

Večernje novosti 26.05.2022
NOVAK Đoković u trećem kolu Rolan Garosa igra u petak protiv Slovenca Aljaža Bedenea. Čelnici turnira su odlučili kada će njih dvojica biti na terenu. FOTO: AP Najbolji teniser sveta i 195. na ATP listi igraće drugi meč na terenu "Filip… »
"Supruga me uvek kritikuje": Isplivali detalji iz braka Novaka i Jelene Đoković: "Raspoloženje mi varira iz dana u dan"

"Supruga me uvek kritikuje": Isplivali detalji iz braka Novaka i Jelene Đoković: "Raspoloženje mi varira iz dana u dan"

Blic 26.05.2022
Novak Đoković progovorio je o stvarima iz privatnog života. Na konferenciji za medije tokom Rolan Garosa kada su novinari "iscedili" pitanja vezana za "beli sport" usledilo je jedno koje se tiče Novakovog života van teniskih terena. Tačnije, dobio… »
Užas na rolan garosu: Ostvario trijumf karijere, pa ga trener pronašao u lokvi krvi

Užas na rolan garosu: Ostvario trijumf karijere, pa ga trener pronašao u lokvi krvi

Večernje novosti 26.05.2022
Rolan Garos je nedavno počeo. Drugi grend slem sezone se održava u Parizu i polako se prva nedelja bliži kraju. Favoriti, uglavnom, opravdavaju očekivanja, mada ima i onih koji su ranije završili takmičenje. Foto: AP Jedan od njih bio je Aslan… »
Novak otkrio zašto ga Jelena kritikuje i šta čita, Rusi su u prvom planu

Novak otkrio zašto ga Jelena kritikuje i šta čita, Rusi su u prvom planu

Nova 26.05.2022
Đoković je govorio o tome kako provodi slobodno vreme u Parizu i analizirao predstojeći duel. Nakon što je Novak Đoković savladao Aleksa Molčana u drugom kolu, već je razmišljao o onome što ga čeka u trećem – Aljaž Bedene. Do sada je samo… »
„Uvek nosim po 10 knjiga“: Šta trenutno čita Novak?

„Uvek nosim po 10 knjiga“: Šta trenutno čita Novak?

Sport klub 26.05.2022
Posle pobede u tri seta nad Aleksom Molčanom (6:2, 6:3, 7:6), na konferenciji za medije s Novakom Đokovićem bilo je vremena i za lakše teme. Pošto nas je Filip Krajinović dobro zasmejao svojim odgovorom, naša koleginica Mira Popović i Novaka… »
Novak Đoković otkrio da je rusofil: "Jelena me stalno kritikuje..."

Novak Đoković otkrio da je rusofil: "Jelena me stalno kritikuje..."

Večernje novosti 26.05.2022
NOVAK Đoković je opet u centru teniske pažnje! Srbin je prvi favorit na Rolan Garosu, glavni zagovornik teze da ruski teniseri treba da igraju na Vimbldonu... FOTO: Ataimages I to su uglavnom teme koje Nole vrti u Parizu, gde je stigao u treće kolo… »

Vesti dana »