Povezane vesti
Da li čuveni koprivić u centru Novog Sada broji poslednje dane – posle više od 100 godina
Luftika 26.05.2022
U centru grada, odmah pored klupa koje se nalaze kod taksi stajališta, nalazi se veliko, staro drvo koje svojom raskošnom krošnjom štiti sve putnike namernike od jarkog letnjeg sunca ili teškog pljuska. I tako već više od jednog veka, koliko se… »
Ekološki aktivisti apeluju da se sačuva koprivić u centru
Moj Novi Sad 26.05.2022
Drvo koprivića koje krasi ulicu Modene je Spomenik prirode, prve kategorije zaštite. Procena je da je ovo stablo starije od 100 godina. Radovi na izgradnji podzemne garaže u ulici Modene su počeli. – Kako smo nezvanično saznali, u uslovima zaštite… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za četvrtak, 21. avgust: toplo i sunčano vreme, uveče kiša
Beta pre 5 satijoš 6 povezanih

Okupljanja protiv blokada: Kako su izgledala i šta su poruke: Dačić otkrio kada su novi skupovi (foto,video)
Blic pre 18 minutajoš 4 povezane

U ovoj zemlji studenti mogu da zarade i preko 2.500 evra mesečno za vreme školovanja: Evo i ostalih sa dobrim platama i uslovima
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Jtok: spise predmeta "Zvučni top" vratio na postupanje Prvom ojt u Beogradu
Blic pre 9 satijoš 3 povezane