Povezane vesti

Poslednji je saznao odluku suda! Mirjana Antonović otkrila kako je njen sin reagovao kada je čuo da mu je Miroslav otac

Poslednji je saznao odluku suda! Mirjana Antonović otkrila kako je njen sin reagovao kada je čuo da mu je Miroslav otac

Mondo 27.05.2022
Mirjana Antonović je morala da čeka pravi trenutak da sinu Devinu saopšti odluku suda - da mu je Miroslav Ilić biološki otac. Mirjana Antonović je morala da čeka pravi trenutak da sinu Devinu saopšti odluku suda - da mu je Miroslav Ilić biološki… »
Slučaj devin Miroslav Ilić odgovorio mirjani posle presude: Ako je tačno to što tvrde, ćeraćemo se još, nije gotovo…

Slučaj devin Miroslav Ilić odgovorio mirjani posle presude: Ako je tačno to što tvrde, ćeraćemo se još, nije gotovo…

Kurir 27.05.2022
Mirjana Antonović objavila je juče na Fejsbuku da je sud doneo presudu u njenu korist i da je potvrđeno da je Miroslav Ilić biološki otac njenog sina Devina. Ovim povodom pevač se oglasio juče, kada je rekao da je šokiran. Miroslav je sada za… »
Ćeraćemo se i do apelacionog suda! Miroslav Ilić odgovorio Mirjani posle presude da je Devin njegov sin - šokiran!

Ćeraćemo se i do apelacionog suda! Miroslav Ilić odgovorio Mirjani posle presude da je Devin njegov sin - šokiran!

Mondo 27.05.2022
Mirjana Antonović objavila je ranije na društvenim mrežama je sud navodno presudio da je otac njenog sina pevač Miroslav Ilić. Mirjana Antonović objavila je ranije na društvenim mrežama je sud navodno presudio da je otac njenog sina pevač… »
Ljubavnica Miroslava Ilića tvrdila da je hteo da prizna sina: „Imao je uslov“

Ljubavnica Miroslava Ilića tvrdila da je hteo da prizna sina: „Imao je uslov“

Nova 27.05.2022
Ovaj slučaj već duže vreme intrigira domaću javnost. Mirjana Antonović, nekadašnja ljubavnica pevača Miroslava Ilića, sve je obavestila putem društvenih mreža o tome da je sud potvrdio da je Ilić biološki otac njenog sina Devina. Ovaj proces… »
Miroslav Ilić za Nova.rs otkrio šta namerava posle presude da je Devinov otac

Miroslav Ilić za Nova.rs otkrio šta namerava posle presude da je Devinov otac

Nova 27.05.2022
Pevač je prokomentarisao odluku suda. Miroslav Ilić se oglasio za Nova.rs povodom presude da je otac Devina Antonovića. „Ni ja, ni moja advokatska kancelarija nismo dobili presudu. Mi nismo videli obrazloženje kako su došli do te presude, tako da… »
Advokat bivše ljubavnice Miroslava Ilića otkriva presudu o očinstvu

Advokat bivše ljubavnice Miroslava Ilića otkriva presudu o očinstvu

Nova 27.05.2022
Mirjana Antonović juče je potvrdila da je sud u Beogradu doneo presudu da je pevač Miroslav Ilić biološki otac njenog sina Devina. Mirjana je vest podelila na svom Fejsbuk profilu, gde je napisala koliko je zadovoljna ishodom ovog sudskog procesa… »
Sinu sam poslednjem javila i pitala ga samo jedno! Mirjana nakon sudske odluke otkrila da je Devin dodao prezime Miroslava…

Sinu sam poslednjem javila i pitala ga samo jedno! Mirjana nakon sudske odluke otkrila da je Devin dodao prezime Miroslava…

Kurir 27.05.2022
Bivša ljubavnica Miroslava Ilića, Mirjana Antonović otkrila da je sud doneo odluku da je Miroslav otac njenog sina Devina. Sada se Mirjana otkrila da je srećna zbog presude. - Ova borba sa Miroslavom je neizmerno bila iscrpna, sa duševne, fizičke i… »
Potresna tajna oca i sina: Zlatni krstić koji je Devin nosio na suđenju oko vrata mu je stavio otac Miroslav

Potresna tajna oca i sina: Zlatni krstić koji je Devin nosio na suđenju oko vrata mu je stavio otac Miroslav

Svet & Skandal 27.05.2022
Miroslav i Devin – porodična tajna izašla na videlo Porodična saga u kojoj su glavni likovi Miroslav Ilić i Mirjana Antonović, a zaplet se vrti oko nepriznatog sina Devina, dobila je svoj epilog. Naime, Mirjana je na svom Fejsbuku objavila da je… »
Bivša ljubavnica Miroslava Ilića: Devinu sam poslednjem javila za presudu

Bivša ljubavnica Miroslava Ilića: Devinu sam poslednjem javila za presudu

Nova 27.05.2022
Mirjana Antonović juče je potvrdila da je sud u Beogradu doneo presudu da je pevač Miroslav Ilić biološki otac njenog sina Devina. Ona se sada prvi put oglasila nakon presude, te otkrila kako se ona i njen sin Devin osećaju. „Ova borba sa… »
Ljubavnica Miroslava Ilića sinu promenila ime u šestoj godini: Ovo je razlog

Ljubavnica Miroslava Ilića sinu promenila ime u šestoj godini: Ovo je razlog

Nova 27.05.2022
Mirjana Antonović juče je potvrdila da je sud u Beogradu doneo presudu da je pevač Miroslav Ilić biološki otac njenog sina Devina. Mirjana je godinama pokušavala da dokaže da su njene tvrdnje tačne, a tokom tog vremena je u javnost iznela mnoge… »
U našoj branši se sve zna, sramota šta je dozvolio! Ovako je estrada pričala o Ilićevom dokazivanju očinstva, oni su bili…

U našoj branši se sve zna, sramota šta je dozvolio! Ovako je estrada pričala o Ilićevom dokazivanju očinstva, oni su bili…

Kurir 27.05.2022
Bivša ljubavnica Miroslava Ilića, Mirjana Antonović posle 14 godina suđenja saopštila je da je sud doneo odluku da je Miroslav otac njenog sina Devina. Ova tema privlačila je veliku pažnju javnosti, pa su tako mnoge Miroslave kolege komentarisali… »
Miroslav i mirjana će se ponovo naći na sudu: Svi se pitaju da li će pevač podneti žalbu, ovo je razlog njihovog ponovnog…

Miroslav i mirjana će se ponovo naći na sudu: Svi se pitaju da li će pevač podneti žalbu, ovo je razlog njihovog ponovnog…

Kurir 27.05.2022
Mirjana Antonović juče je potvrdila da je sud u Beogradu doneo presudu da je pevač Miroslav Ilić biološki otac njenog sina Devina. Tu informaciju pevač je saznao iz medija, kada je kratko poručio: - Ja to još nisam video. Trenutno nemam komentar i… »
Hrvatski pevač voleo je ljubavnicu Miroslava Ilića: Nije je preboleo do smrti

Hrvatski pevač voleo je ljubavnicu Miroslava Ilića: Nije je preboleo do smrti

Nova 27.05.2022
Jedna od najvećih ljubavnih balada s naših prostora sigurno je "Zbog jedne divne crne žene", koju je izveo pokojni Krunoslav Kićo Slabinac, a decenijama se nije znalo da je numera posvećena Mirjani Antonović, ženi koja je ponovo u žiži javnosti… »
Nisu svi kao Keba i Miroslav: Ovi popularni muškarci su priznali vanbračnu decu

Nisu svi kao Keba i Miroslav: Ovi popularni muškarci su priznali vanbračnu decu

Nova 27.05.2022
Mnoge velike zvezde imaju naslednike koje su dobili vanbračno. Mirjana Antonović juče je potvrdila da je sud u Beogradu doneo presudu da je pevač Miroslav Ilić biološki otac njenog sina Devina. Ona je vest objavila na svom Fejsbuk profilu, a poznato… »
Miroslav se pridružio Kebi: Jedini pevači koje je sud naterao da budu očevi

Miroslav se pridružio Kebi: Jedini pevači koje je sud naterao da budu očevi

Nova 27.05.2022
Mirjana Antonović juče je potvrdila da je sud u Beogradu doneo presudu da je pevač Miroslav Ilić biološki otac njenog sina Devina. Mirjana je ovu vest objavila na svom Fejsbuk profilu. „Dragi moji strpljivi prijatelji, danas je dan za slavljenje… »
Meni u životu više nije potreban otac, žalosno je sve Sud doneo odluku da je Devin sin Miroslava Ilića, a ovako je govorio…

Meni u životu više nije potreban otac, žalosno je sve Sud doneo odluku da je Devin sin Miroslava Ilića, a ovako je govorio…

Kurir 27.05.2022
Bivša ljubavnica Miroslava Ilića, Mirjana Antonović otkrila da je sud doneo odluku da je Miroslav otac njenog sina Devina. Devin Antonović godinama se zajedno sa majkom tužio sa pevačem, a pre nekoliko meseci otvoreno je govorio kroz šta je… »
"Imali smo sreće": Miroslav tvrdi da presudu o očinstvu nije video, a Mirjana otkriva detalje za koje javnost dosad nije…

"Imali smo sreće": Miroslav tvrdi da presudu o očinstvu nije video, a Mirjana otkriva detalje za koje javnost dosad nije…

Blic 27.05.2022
Mirjana Antonović ponovo se oglasila i još jednom potvrdila da je sud u Beogradu presudio da je pevač Miroslav Ilić biološki otac Devina Antonovića, te otkrila nove detalje. Bivša ljubavnica pevača ne krije sreću što se sve konačno završilo. -… »
"Nema razloga da ne prihvati devina": Miroslavu Iliću proradio inat? "Buni se zbog jedne stvari", pevačica otvoreno o odluci…

"Nema razloga da ne prihvati devina": Miroslavu Iliću proradio inat? "Buni se zbog jedne stvari", pevačica otvoreno o odluci…

Blic 26.05.2022
Danas je kao bomba odjeknula vest da je doneta sudska presuda da su Miroslav Ilić i Devin Antonović sin i otac, što je Devinova majka, a pevačeva bivša ljubavnica Mirjana Antonović odmah objavila na svom Fejsbuk nalogu. Miroslav Ilić nije želeo… »

Vesti dana »