Повезане вести

Суђење Џони Деп и Амбер Херд: Завршне речи адвоката, порота заседа

Суђење Џони Деп и Амбер Херд: Завршне речи адвоката, порота заседа

Радио 021 27.05.2022
Током више од месец дана судског процеса и многих сведочења, поротницима су представљене потпуно различите верзије инцидената током две године брака Деп и Херд. Гетти Имагес Амбер Херд мора да одговара за лажи, рекла је… »
Вапај Амбер Херд на суду: Само желим да ме Џони Деп остави на миру! Прете ми смрћу и желе моју бебу да ставе у…

Вапај Амбер Херд на суду: Само желим да ме Џони Деп остави на миру! Прете ми смрћу и желе моју бебу да ставе у…

Курир 27.05.2022
Амбер Херд рекла је да само жели да је Џони Деп "пусти на миру" и да добија пуно претњи смрћу током свог последњег сведочења у судском процесу који је против ње покренуо бивши супруг. "Редовно добијам стотине претњи… »
Суђење Џони Деп и Амбер Херд: „Заборавили сте да сам и ја људско биће, осећам се понижено“

Суђење Џони Деп и Амбер Херд: „Заборавили сте да сам и ја људско биће, осећам се понижено“

Данас 27.05.2022
Амбер Херд каже да се осећала пониженом и да је морала да се суочава са стотинама претњи смрћу због судског процеса против бишег супруга Џонија Депа. Говорећи на последњем дану суђења, пре завршне речи, глумица је… »
Суђење Џони Деп и Амбер Херд: „Заборавили сте да сам и ја људско биће, осећам се понижено"

Суђење Џони Деп и Амбер Херд: „Заборавили сте да сам и ја људско биће, осећам се понижено"

Јужне вести 27.05.2022
Гетти Имагес Амбер Херд у судници 26. маја Амбер Херд каже да се осећала пониженом и да је морала да се суочава са стотинама претњи смрћу због судског процеса против бишег супруга Џонија Депа. Говорећи на последњем дану… »
Шок обрт у завршници - само желим да ме Џони пусти на миру! Амбер поклекла, о ових 10 секунди Депове реакције сви брује

Шок обрт у завршници - само желим да ме Џони пусти на миру! Амбер поклекла, о ових 10 секунди Депове реакције сви брује

Мондо 27.05.2022
Завршна реч Амбер Херд, као и реакција Џонија Депа у свега 10 секунди на њене речи, било је све само не очекивано! Завршна реч Амбер Херд, као и реакција Џонија Депа у свега 10 секунди на њене речи, било је све само… »

Вести дана »