Povezane vesti

Josipa Lisac u video poruci: Pametna i lepa Ana Konstrakta, moje čestitke

Josipa Lisac u video poruci: Pametna i lepa Ana Konstrakta, moje čestitke

N1 Info 27.05.2022
Pevačica Josipa Lisac snimila je video u kojem je uputila poruku Ani Đurić Konstrakti. Video je objavio hrvatski voditelj Aleksandar Stanković uoči svoje emisije "Nedeljom u 2" u kojoj naredna gošća treba da bude upravo srpska predstavnica na… »
Josipa Lisac oduševljena konstraktom: Poslala joj video poruku kojom je zatresla mreže - "Usudila si se da progovoriš!"

Josipa Lisac oduševljena konstraktom: Poslala joj video poruku kojom je zatresla mreže - "Usudila si se da progovoriš!"

Mondo 27.05.2022
Aleksandar Stanković objavio je video snimak Josipe Lisac u susret Konstraktinom gostovanju u njegovoj emisiji. Aleksandar Stanković objavio je video snimak Josipe Lisac u susret Konstraktinom gostovanju u njegovoj emisiji. Ana Đurić Konstrakta biće… »
Josipa Lisac se obratila Konstrakti! Poslala joj poruku i javno rekla šta misli o njoj: Evrovizija nije moje muzičko štivo…

Josipa Lisac se obratila Konstrakti! Poslala joj poruku i javno rekla šta misli o njoj: Evrovizija nije moje muzičko štivo…

Kurir 27.05.2022
Josipa Lisac poslala poruku Konstrakti: "Eurovizija nije moje glazbeno štivo, ali..." Josipa Lisac poslala je poruku Konstrakti povodom njenog gostovanja u popularnoj hrvatskoj emisiji "Nedeljom u 2", koju vodi Aleksandar Stanković. "Dobar dan Ana… »

Vesti dana »