Povezane vesti
Za lažne dojave o bombama u Beočinu osumnjičen trinaestogodišnjak
Politika 28.05.2022
NOVI SAD - Trinaestogodišnjak iz Beočina osumnjičen je za lažne dojave o bombama u osnovnoj školi, predškolskoj ustanovi, sportskom i kulturnom centru u tom mestu, saopštila je novosadska policija. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom… »
Za lažne dojave o bombama u Beočinu osumnjičen trinaestogodišnjak
Euronews 28.05.2022
Trinaestogodišnjak iz Beočina osumnjičen je za lažne dojave o bombama u osnovnoj školi, predškolskoj ustanovi, sportskom i kulturnom centru u tom mestu, saopštila je novosadska policija. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu, u… »
Policija: Za lažne dojave o postavljenim bombama u Beočinu osumnjičen 13-godišnjak
Danas 27.05.2022
Novosadska policija saopštila je da je za lažne dojave o postavljenim bombama u Beočinu osumnjičen 13-godišnjak iz tog mesta. Kako se navodi u saopštenju, on je u prethodna dva dana na nekoliko adresa poslao mejlove u kojima se tvrdi da su bombe… »
Vesti dana »

UKRAJINSKA KRIZA: Ruski masovni vazdušni udari na Ukrajinu - Kijev, Odesa i Zaporožje među metama
RTV pre 3 satajoš 38 povezanih

Novi Optimizam: Duh 5. oktobra nije poražen, već zarobljen u društvu
Serbian News Media pre 31 minutajoš 24 povezane

DžABA smo se radovali lepom vremenu Najnovija vremenska prognoza će vas razočarati
Dnevnik pre 3 satajoš 34 povezane