Povezane vesti

Anćeloti pecnuo Liverpul: "Jedno je sigurno, navijači Evertona navijaće za moju ekipu"

Anćeloti pecnuo Liverpul: "Jedno je sigurno, navijači Evertona navijaće za moju ekipu"

Večernje novosti 28.05.2022
KARLO Anćeloti je siguran da će navijači Evertona podržati njegovu ekipu Real Madrida, kada večeras ukrsti koplja sa Liverpulom u finalu Lige šampiona. Foto: EPA-EFE/Andy Rain Italijan je proveo 18 meseci na "Gudison parku" pre nego što se prošlog… »
Anćeloti pred finale: ‘Atmosfera je dobra – Ovo je moje peto finale!’

Anćeloti pred finale: ‘Atmosfera je dobra – Ovo je moje peto finale!’

Hot sport 28.05.2022
‘Kraljevski klub’ dobro zna kako se igraju finala Lige šampiona! Večeras se u okviru finala Lige šampiona sastaju ekipe Real Madrida i Liverpula, a uoči tog duela trener madriđana Karlo Anćeloti, rekao je: ‘Plasman u finale sam po sebi je… »
„Peto finale, moj tim koji je najbolje igrao je izgubio“

„Peto finale, moj tim koji je najbolje igrao je izgubio“

Sport klub 28.05.2022
Poslednje pripreme u timovima su u toku. Ako je još i ostalo nešto da se pripremi. Finale Lige šampiona počeće u 21.00 sat, a Karlo Anćeloti kaže da je njegov tim blizu velikog uspeha. „Plasman u finale sam po sebi je veliki uspeh. Imamo dobru… »
Klop govorio o finalu Lige šampiona, pa spomenuo Rusiju: ‘Nadam se da su primili poruku!’

Klop govorio o finalu Lige šampiona, pa spomenuo Rusiju: ‘Nadam se da su primili poruku!’

Hot sport 28.05.2022
Biće to sjajan duel! Ove subote nas očekuje finale Lige šampiona, a snage će odmeriti Liverpul i Real Madrid. Trener ‘Redsa’ – Jirgen Klop uoči tog duela rekao je: ‘Ako pogledate istoriju klubova, kako se Real Madrid vraćao, rekao bih da su… »

Vesti dana »