Povezane vesti
Dodik i Vulin u Krušedolu: Da budemo jedinstven politički narod
RTV 28.05.2022
KRUŠEDOL - Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin prisustvovao je danas tradicionalnoj manifestaciji 16. Krajiškom crkveno-narodnom Svesrpskom saboru "Krušedolska zvona 2022" kod manastira Krušedol na Fruškoj gori. Ministar… »
Vulin: Srbija neće uvoditi sankcije Rusiji
Danas 28.05.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da Srbija nije uvela i neće uvoditi sankcije Rusiji. „Evropa je skup teritorija, ne skup država, niti ih ko šta pita, niti o sebi sami odlučuju, drugi im biraju i prijatelje i… »
Vulin: Srbija nije i neće uvoditi sankcije Rusiji
N1 Info 28.05.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je da Srbija nije uvela i neće uvoditi sankcije Rusiji. „Evropa je skup teritorija, ne skup država, niti ih ko šta pita, niti o sebi sami odlučuju, drugi im biraju i prijatelje i neprijatelje… »
Vulin: Vučić je predsednik svih Srba i poslednji slobodni lider u Evropi
Nova 28.05.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin poručio je, obraćajući se srpskom narodu u Krušedolu, da svi Srbi gde god da žive moraju da budu jedinstven politički narod koji odluke o nacionalnim pitanjima donosi zajedno u Beogradu, te da je vreme… »
Vesti dana »

Milivojević: DS nije i neće učestvovati u pregovorima i predlogu prelazne Vlade koja uključuje vlast
Beta pre 7 satijoš 33 povezane

Dekan Fizičkog fakulteta predlaže Slavici Đukić Dejanović: Dođite i uhapsite ceo fakultet
Nova pre 6 satijoš 26 povezanih

Građani počeli da organizuju zborove: Studenti FON-a u blokadi najavili priručnik za okupljanja
Danas pre 6 satijoš 19 povezanih

Dačić: Ni pendrek nije podignut, naročito nije bilo razloga za bilo kakva sredstva 15. marta
Telegraf pre 1 satjoš 31 povezana