Povezane vesti
300.000 srpskih osnovaca pokazalo šta zna o saobraćaju: Održano najstarije, 53. takmičenje, najbolji idu dalje
Telegraf 28.05.2022
Četvoročlana ekipa, koja je danas postigla najbolje rezultate u finalu - Hana Ćirić, Mina Gladović, Lazar Đukanović, Jonatan Zakić, predstavljaće Srbiju na Evropskom takmičenju, u organizaciji Svetske automobilske federacija FIA, koje će se ove godine… »
Uspešno održano 53. takmičenje osnovaca „Šta znaš o saobraćaju“
Novi magazin 28.05.2022
Najstarije i najveće takmičenje osnovaca ,,Šta znaš o saobraćaju“, uspešno je održano 53. put za redom u DKC „Majdan“, u organizaciji Auto-moto saveza Srbije i "AMS Osiguranje" a.d.o. Beograd. I u ovom ciklusu takmičenja koje je počelo u martu, sve do… »
Vesti dana »

Hteli su da nas zapale, kao u drugom svetskom ratu! Brutalna poruka lidera SNS Vučevića pomahnitalim izgrednicima: Da nije bilo Kobri, ne bi nas bilo! Evo ko je bio s njim u noći terora
Dnevnik pre 1 satjoš 23 povezane

"Crveni tepih za diktatora i ratnog zločinca": Ukrajinski mediji besni zbog Trampovog kraljevskog tretmana prema Putinu: "To je bolesno i sramotno" (foto)
Blic pre 41 minutajoš 81 povezana

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 24 povezane