Povezane vesti

Nazire se kraj maratonskog suđenja Amber Herd i Džonija Depa: Advokati dali završnu reč! Evo šta su rekli! Počelo…

Nazire se kraj maratonskog suđenja Amber Herd i Džonija Depa: Advokati dali završnu reč! Evo šta su rekli! Počelo…

Kurir 28.05.2022
Završeno je davanje iskaza i ispitivanje svedoka na suđenju između Džonija Depa i Amber Herd, a sada se čeka odluka porote. Advokatica Džonija Depa istakla je da Amber Herd mora da odgovara za laži, dok su iz pravnog tima Depove bivše supruge u… »
Potpuni slom amber Herd pred celim svetom: Nakon Džonija intimni partneri imaju pravila kako da me dodiruju! Ljudi mi se…

Potpuni slom amber Herd pred celim svetom: Nakon Džonija intimni partneri imaju pravila kako da me dodiruju! Ljudi mi se…

Kurir 28.05.2022
Amber Herd bila je poslednji svedok na suđenju s Džonijem Depom i stvari su se zahuktale. Herd je, između ostalog, posvedočila kako njeni sadašnji intimni partneri, prijateljice i ginekolozi dobijaju posebna pravila što se tiče dodirivanja glumice… »
Suđenje Džoni Dep i Amber Herd: Završne reči advokata, porota zaseda

Suđenje Džoni Dep i Amber Herd: Završne reči advokata, porota zaseda

Danas 27.05.2022
Amber Herd mora da odgovara za laži, rekla je advokatica Džonija Depa, dok je pravni tim Depove bivše supruge u završnoj reči naglasio da je tokom šestonedenjnog suđenja pokazano da je poznati glumac nasilnik kome se ne može verovati. Posle poraza… »

Vesti dana »