Povezane vesti

Kurtoa: ‘Englezi me nisu svrstavali ni među 10 najboljih golmana! To je nepoštovanje!’ (video)

Kurtoa: ‘Englezi me nisu svrstavali ni među 10 najboljih golmana! To je nepoštovanje!’ (video)

Hot sport 29.05.2022
Briljirao je Kurtoa na golu kraljevskog kluba! Bez obzira što Vinisijus Junior postigao pogodak vredan osvajanja Lige šampiona, glavni junak Real Madrida u pohodu na 14. trofej namenjen prvaku Evrope je Tibo Kurtoa. Neverovatni čuvar mreže briljirao… »
Mane odlazi iz Liverpula

Mane odlazi iz Liverpula

Dnevnik 29.05.2022
LIVERPUL: Fudbaler Liverpula i senegalski reprezentativac Sadi Mane odlučio je da napusti klub sa "Enfild rouda", prenose italijanski mediji. Poznati italijanski sportski novinar Fabricio Romano je objavio da Mane odlazi iz Liverpula jer želi novi… »
Kurtoa: Nisu me poštovali, pogotovo ne u Engleskoj

Kurtoa: Nisu me poštovali, pogotovo ne u Engleskoj

N1 Info 29.05.2022
Golman Real Madrida Tibo Kurtoa rekao je da mu je bio potreban trofej u Ligi šampiona kako bi ga ljudi konačno više poštovali. „Rekao sam na konferenciji za medije da kad god Real Madrid igra u finalu i pobedi i ja sam na dobroj strani istorije… »
Hrvatski fudbaleri već deceniju vladaju Evropom

Hrvatski fudbaleri već deceniju vladaju Evropom

Nova 29.05.2022
Luka Modrić je osvojio peti trofej Lige šampiona u Parizu. Real Madrid je u finalu Lige šampiona na stadionu „Francuska“ pobedio Liverpul rezultatom 1:0, golom Vinisijusa Žuniora u 59. minutu. Hrvatski fudbaler Luka Modrić je bio jedan od… »
Kurtoa: Nisu me poštovali, pogotovo ne u Engleskoj

Kurtoa: Nisu me poštovali, pogotovo ne u Engleskoj

Sport klub 29.05.2022
Golman Real Madrida Tibo Kurtoa rekao je da mu je bio potreban trofej u Ligi šampiona kako bi ga ljudi konačno više poštovali. „Rekao sam na konferenciji za medije da kad god Real Madrid igra u finalu i pobedi i ja sam na dobroj strani istorije… »
Nema više dileme: Mane napušta Liverpul, evo gde nastavlja karijeru...

Nema više dileme: Mane napušta Liverpul, evo gde nastavlja karijeru...

Večernje novosti 29.05.2022
LIVERPUL nije osvojio titulu šampiona Evrope protiv Real Madriga (0:1), a sada je jasno da je klub izgubio i odličnog vezistu. FOTO: EPA Sadio Mane napustiće ovog leta Liverpul. Ovu informaciju preneo je Fabrisio Romano, dobro obavešteni fudbalski… »
Liverpul ostaje bez velike zvezde, kraj velike ere u Liverpulu

Liverpul ostaje bez velike zvezde, kraj velike ere u Liverpulu

Nova 29.05.2022
Sadio Mane će napustiti Liverpul ovog leta. Senegalski fudbaler je poslednju utakmicu za Liverpul odigrao u finalu Lige šampiona protiv Real Madrida, koju je engleski klub izgubio 1:0. Poznati italijanski novinar Fabricio Romano javio je da je Mane… »
Sadio Mane odlučio – odlazi!

Sadio Mane odlučio – odlazi!

Sport klub 29.05.2022
Posle završene sezone za Liverpul jedan od najboljih igrača tog tima Sadio Mane će otići. Novinar Fabricio Romano piše da je on odavno odlučio da promeni klub ovog leta, a da će uskoro to potvrditi i Redsi. Senegalac ima 30 godina i želi da u… »
Anćeloti rekorder: Jaki mentalni sklopovi

Anćeloti rekorder: Jaki mentalni sklopovi

Danas 29.05.2022
Miran i staložen, Karlo Anćelosti je nakon pobede Real Madrida nad Liverpulom (1:0) delovao nekarakteristično euforično za njegovo poimanje sreće i zadovoljstva. Madriđani su u Parizu, golom Vinisijusa, po 14. put postali najbolji u Evropi, a… »
Karleto može da bude ponosan: Teška utakmica, ne mogu da verujem!

Karleto može da bude ponosan: Teška utakmica, ne mogu da verujem!

Hot sport 29.05.2022
Najteži put ikada do titule. Fudbaleri Real Madrida postali su novi prvaci Evrope. Izabranici Karla Anćelotija savladali su Liverpul sa 1:0 pred krcatim tribinama Stad de France u Parizu. Jedini pogodak na utakmici delo je Vinisijusa Juniora u 59… »
"Nije moglo bolje da se završi": Najtrofejniji igrač u istoriji Reala sa krova Evrope napušta klub

"Nije moglo bolje da se završi": Najtrofejniji igrač u istoriji Reala sa krova Evrope napušta klub

Večernje novosti 29.05.2022
REAL Madrid je sinoć osvojio Ligu šampiona, pošto je u Parizu pobedio Liverpul rezltatom 1:0. Marselo je najtrofejni fudbaler u istoriji "los blankosa", a još ranije je najavio da će na kraju ove sezone da napusti madridski klub. Foto: EPA-EFE/SASCHA… »
Klop nakon finala: Nije išlo kako treba za Real, ali nismo postigli gol! (video)

Klop nakon finala: Nije išlo kako treba za Real, ali nismo postigli gol! (video)

Hot sport 29.05.2022
Nemac očekivano razočaran. Fudbaleri Real Madrida postali su novi prvaci Evrope. Izabranici Karla Anćelotija savladali su Liverpul sa 1:0 pred krcatim tribinama Stad de France u Parizu. Jedini pogodak na utakmici delo je Vinisijusa Juniora u 59… »
Prvi put u istoriji lige šampiona: Postavljen jedinstveni rekord od kako se takmičenje igra u ovom formatu!

Prvi put u istoriji lige šampiona: Postavljen jedinstveni rekord od kako se takmičenje igra u ovom formatu!

Hot sport 29.05.2022
I to smo videli! Fudbaleri Real Madrida postali su novi prvaci Evrope. Izabranici Karla Anćelotija savladali su Liverpul sa 1:0 pred krcatim tribinama Stad de France u Parizu. Jedini pogodak na utakmici delo je Vinisijusa Juniora u 59. minutu. Real je sa… »
Zidanovo "NE" posle finala!

Zidanovo "NE" posle finala!

Sportske.net 29.05.2022
Zinedin Zidan sinoć je prisustvovao finalu Lige šampiona, u kom je njegov Real Madrid došao do svog 14. trofeja. Očekivano, mediji su odmah počeli da povezuju da je poseta u Parizu mogla da bude prilika da pregovara sa Pari Sen Žermenom, ali to se… »
Luka Jović ušao u legendu, među osmoricom "odabranih"!

Luka Jović ušao u legendu, među osmoricom "odabranih"!

Sportske.net 29.05.2022
Davali mu zasluge ili ne, činjenica je - Luka Jović je šampion Evrope sa Real Madridom. Srpski reprezentativac deo je klub iz Madrida koji je sinoć u velikom finalu Lige šampiona u Parizu savladao Liverpul i po 14. put u istoriji stigao do trofeja za… »
Benzema može i bez ronalda: Najbolji strelac takmičenja ukrasio jednu od najboljih sezona u istoriji!

Benzema može i bez ronalda: Najbolji strelac takmičenja ukrasio jednu od najboljih sezona u istoriji!

Hot sport 29.05.2022
Nestvarna godina za Benzemu. Fudbaleri Real Madrida postali su novi prvaci Evrope. Izabranici Karla Anćelotija savladali su Liverpul sa 1:0 pred krcatim tribinama Stad de France u Parizu. Jedini pogodak na utakmici delo je Vinisijusa Juniora u 59… »
Kurtoa posle utakmice iz snova: U Engleskoj me nisu poštovali

Kurtoa posle utakmice iz snova: U Engleskoj me nisu poštovali

Nova 29.05.2022
Heroj Reala ostvario svoj san. Fudbaleri Reala osvojili su 14. titulu prvaka Evrope, pošto su u finalu Lige šampiona u Parizu pobedili Liverpul sa 1:0. Golman Real Madrida Tibo Kurtoa rekao j da mu je bio potreban trofej u Ligi šampiona kako bi ga… »
Florentino Perez: Savršena sezona; Mbapea smo već zaboravili

Florentino Perez: Savršena sezona; Mbapea smo već zaboravili

Danas 29.05.2022
Real Madrid je osvajanjem Lige šampiona, zaokružio sezonu na savršen način. „Kraljevski klub“ je po 14. put postao najbolji u Evropi, a Florentino Perez, predsednik kluba, bio je preponosan na urađeno u Parizu. „Srećni smo i spokojni. Svi smo… »
Real Madrid, Liga šampiona i fudbal: Kraljevski klub prvak Evrope – čudesni Kurtoa i hrabri Vinisijus prišili 14. zvezdicu

Real Madrid, Liga šampiona i fudbal: Kraljevski klub prvak Evrope – čudesni Kurtoa i hrabri Vinisijus prišili 14. zvezdicu

Danas 29.05.2022
Ligu šampiona u fudbalu igraju mnogi klubovi, među njima su neki od njih nesumnjivo velikani, ali je Real Madrid ipak gospodar ovog takmičenja. Kraljevski klub je 14. put u istoriji postao prvak Evrope, pošto je u finalu u Parizu pobedio Liverpul sa… »
Real Madrid šampion Evrope u fudbalu

Real Madrid šampion Evrope u fudbalu

Slobodna Evropa 29.05.2022
Fudbaleri Real Madrida osvojili su u subotu veče, 28. maja, titulu šampiona Evrope, savladavši u finalu Liverpul sa 1:0. Strelac pobedonosnog gola za Real bio je Vinisijus Žunior u 59. minutu. Real je večeras stigao do 14. titule prvaka Evrope u… »

Vesti dana »