Povezane vesti
Ambasador Francuske: Spalionica u Vinči gotova do kraja godine
Nova 29.05.2022
Postrojenje za preradu otpada u Vinči, u čijoj izgradnji učestvuje francuska kompanija "Veolia", trebalo bi da bude završena do kraja godine, a ambasador Francuske u Srbiji Pjer Košar kaže da je taj projekat, jedan od tri velike investicije u Beogradu u… »
Pjer Košar: "Spalionica otpada u Vinči biće gotova do kraja godine"
Telegraf 29.05.2022
Podseća da je projekat izgradnje terminala C na Aerodromu "Nikola Tesla" završen i da se trenutno gradi nova pista što je, ističe, takođe, važna investicija. Postrojenje za preradu otpada u Vinči, u čijoj izgradnji učestvuje francuska kompanija "Veolia"… »
Košar: Spalionica otpada u Vinči biće gotova do kraja godine
Euronews 29.05.2022
Postrojenje za preradu otpada u Vinči, u čijoj izgradnji učestvuje francuska kompanija ''Veolia'', trebalo bi da bude završena do kraja godine, a ambasador Francuske u Srbiji Pjer Košar kaže da je taj projekat, jedan od tri velike investicije u Beogradu… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Toplotni talas traje do utorka, stižu pljuskovi
Naslovi.ai pre 2 satajoš 30 povezanih
(BLOG) "Valjevo pamti! Srbija pamti!": Skup studenata povodom godišnjice policijske brutalnosti u tom gradu
N1 Info pre 14 minutajoš 39 povezanih
Đedović Handanović: Intenziviran rad na projektu gasne elektrane kod Niša
Ekapija pre 4 satijoš 15 povezanih
Razorni šumski požari pogodili primorska područja u Hrvatskoj i Grčkoj
Naslovi.ai pre 45 minutajoš 148 povezanih
„Prvi put u istoriji idemo na 600 evra minimalne zarade“ Oglasio se Siniša Mali, evo šta sve predlaže vlada
Dnevnik pre 6 satijoš 18 povezanih



