Povezane vesti
Oticale mu šake, izgubio vid: Čedomir Jovanović završio u bolnici u Kotoru
Nova 29.05.2022
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović, nedavno je zabrinuo domaću javnost jer je objavio fotografiju iz bolnice - sa zavojima. Kako saznaje portal Nova.rs, Jovanovićevo zdravstveno stanje bilo drastično ugroženo, ali on sada kaže da "ide… »
Čedi Jovanoviću otekle šake i stopala, izgubio vid i završio u kotorskoj bolnici
Luftika 29.05.2022
Lider LDP-a, Čedomir Jovanović, nedavno je zabrinuo domaću javnost jer je objavio fotografiju iz bolnice – sa zavojima. Kako saznaje portal Nova.rs, Jovanovićevo zdravstveno stanje bilo je drastično ugroženo, ali on sada kaže da „ide na bolje“. Kako je… »
Čedi oticale šake, izgubio vid: Jovanović završio u bolnici u Kotoru, poznati su detalji
Telegraf 29.05.2022
Jovanovićevo zdravstveno stanje bilo drastično ugroženo, ali on sada kaže da "ide na bolje". Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović, nedavno je zabrinuo domaću javnost jer je objavio fotografiju iz bolnice - sa zavojima. Jovanovićevo… »
Vesti dana »
U Kuli utvrđena zbirna izborna lista za lokalne izbore 29. marta
Insajder pre 3 satajoš 29 povezanih
SSP: Danas, 23 godine kasnije, mi smo i dalje pred istim zadatkom
Glas Šumadije pre 1 satjoš 79 povezanih
BLOG UŽIVO Prva poruka novog vrhovnog vođe Irana: Izrael tvrdi da je pogodio iranski kompleks za razvoj nuklearnog oružja
Nova pre 25 minutajoš 57 povezanih





