Povezane vesti

Baka Prase željan medijske pažnje! Rekao da će pokazati osobu koja mu je ulepšala poslednja 2 meseca, a onda obmanuo sve…

Baka Prase željan medijske pažnje! Rekao da će pokazati osobu koja mu je ulepšala poslednja 2 meseca, a onda obmanuo sve…

Kurir 29.05.2022
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, po svemu sudeći željan je medijske pažnje nakon povratka na javnu scenu. Naime, Baka je, nakon smrti influenserke Kristine Kike Đukić, a potom i raskida sa Anjom Bla, odlučio da se povuče iz javnosti… »
Baka Prase našao novu devojku?! Jutjuber preboleo bivšu, ona mu je ulepšala poslednja 2 meseca, evo kada će je predstaviti…

Baka Prase našao novu devojku?! Jutjuber preboleo bivšu, ona mu je ulepšala poslednja 2 meseca, evo kada će je predstaviti…

Kurir 29.05.2022
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase nakon raskida sa Anjom Bla odlučio je da se povuče iz javnosti na neko vreme. Naime, on nije krio da pati i da mu je potrebno vreme da provede sam, a kako stvari stoje, tome je došao kraj. Ilić je na… »
Baka Prase ima novu devojku?! Priznao da voli bivšu, pa šokirao - "Ona mi je ulepšala život protekla dva meseca!" (foto)

Baka Prase ima novu devojku?! Priznao da voli bivšu, pa šokirao - "Ona mi je ulepšala život protekla dva meseca!" (foto)

Mondo 29.05.2022
Baka Prase iznenadio objavom na mrežama, a mnogi su pomislili da je reč o novoj devojci. Baka Prase iznenadio objavom na mrežama, a mnogi su pomislili da je reč o novoj devojci. Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, koji je neko vreme boravio u… »

Vesti dana »