Povezane vesti

„Uvek sam imao ljubavnice, imam ih i danas“: Šok ispovest Mileta Kitića

„Uvek sam imao ljubavnice, imam ih i danas“: Šok ispovest Mileta Kitića

Nova 29.05.2022
Pevač pred kamerama otvorio dušu. Pevač Mile Kitić gostovao je u emisiji „Premijera“ gde je izneo najintimnije detalje iz svog privatnog i poslovnog života. „Moj otac nije bio mnogo opasan. Do 15. godine živeo sam na selu, otac je otišao za… »
Progovorio o ljubavnici i ćerki iz prvog braka! Velika životna ispovest Mileta Kitića - "Imao sam 10 žena odjednom!"

Progovorio o ljubavnici i ćerki iz prvog braka! Velika životna ispovest Mileta Kitića - "Imao sam 10 žena odjednom!"

Mondo 29.05.2022
Mile Kitić otvorio dušu pred kamerama i otkrio nepoznate detalje iz svog privatnog života. Mile Kitić otvorio dušu pred kamerama i otkrio nepoznate detalje iz svog privatnog života. Mile Kitić bio je specicjalni gost emisije "Premijera vikend… »
Velika životna ispovest mileta kitića! Priznao da ima ljubavnicu, pa progovorio o ćerki iz prvog braka, evo u kakvim su…

Velika životna ispovest mileta kitića! Priznao da ima ljubavnicu, pa progovorio o ćerki iz prvog braka, evo u kakvim su…

Kurir 29.05.2022
Pevač Mile Kitić je ogolio dušu pred milionima i u svojoj velikoj životnoj ispovesti govorio je o temi o svom detinjstvu, ljubavnicama, ali i ostalim segmentima svog privatnog života o kojima nije bilo mnogo reči do sad. "Moj otac nije bio mnogo… »

Vesti dana »