Povezane vesti

Marko Miljković izgubio burmu! Ja sam konj!

Marko Miljković izgubio burmu! Ja sam konj!

Svet plus 29.05.2022
Ja sam konj, rekao je iznerviran! Luna Đogani i Marko Miljković trenutno borave u Antaliji sa ćerkom Miom, a rijaliti učesnik se sada oglasio i otkrio da je izgubio burmu. Marko Miljković je u videu koji je objavio na Jutjubu objasnio kako se to… »
Drama u Turskoj! Luna "grmela" u kupaćem, Marko doživeo veliku neprijatnost - "Katastrofa, mnogo sam se iznervirao!"

Drama u Turskoj! Luna "grmela" u kupaćem, Marko doživeo veliku neprijatnost - "Katastrofa, mnogo sam se iznervirao!"

Mondo 29.05.2022
Marko Miljković izgubio burmu na letovanju u Turskoj. Marko Miljković izgubio burmu na letovanju u Turskoj. Luna Đogani nedavno je podelila brutalne fotke u kupaćem, a njen suprug Marko Miljković oglasio se i podelio neprijatnost koju je doživo na… »
Luna se skinula u kupaći, jedva obuzdala bujno poprsje! Đoganijeva se uvijala ispred ogledala, svi primetili koliko je…

Luna se skinula u kupaći, jedva obuzdala bujno poprsje! Đoganijeva se uvijala ispred ogledala, svi primetili koliko je…

Kurir 29.05.2022
Luna Đogani i Marko Miljković otputovali su u Antaliju na prvo zajedničko letovanje sa ćerkicom Mijom, odakle Luna redovno objavljuje fotografije i video zapise. Ona se na svom Instagramu redovno oglašava iz Turske, a posebno je obradovala pratioce… »
Luna pokidala u kupaćem! Ovako "grmi" nakon porođaja - uvijala se ispred ogledala, jedva obuzdala silikone! (video)

Luna pokidala u kupaćem! Ovako "grmi" nakon porođaja - uvijala se ispred ogledala, jedva obuzdala silikone! (video)

Mondo 29.05.2022
Luna Đogani u kupaćem pokazala svoju figuru nakon porođaja. Luna Đogani u kupaćem pokazala svoju figuru nakon porođaja. Luna Đogani je brzo nakon porođaja odlučila da mnoge stvari koriguje kada je reč o njenom fizičkom izgledu. Nedavno je… »

Vesti dana »