Povezane vesti

Niko od njih nije živ! Bjela u ulozi šefa db koji upravlja nuklearnim projektom: Glumac otkrio tajne nastanka novog filma!

Niko od njih nije živ! Bjela u ulozi šefa db koji upravlja nuklearnim projektom: Glumac otkrio tajne nastanka novog filma!

Kurir 30.05.2022
Snimanje filma Dragana Bjelogrlića " Lančana reakcija" o nuklearnom akcidentu u Vinči 1958. godine počelo je 18. maja, a premijera filma se očekuje na jesen 2023. godine, saopšteno je na konferenciji za novinare u Beogradu. Scenario za film rađen… »
Dragan Bjelogrlić o novom filmu: Nisam mogao da odolim, a da ne odigram ulogu Aleksandra Leke Rankovića

Dragan Bjelogrlić o novom filmu: Nisam mogao da odolim, a da ne odigram ulogu Aleksandra Leke Rankovića

Blic 30.05.2022
Nakon šest godina priprema i rada na scenariju, u Beogradu je počelo snimanje igranog filma “Lančana reakcija” Dragana Bjelogrlića koji je zasnovan na istinitom događaju koji je dugo bio skrivan od očiju javnosti. Scenario za ovaj međunarodni… »
Nisam jeo 19 sati u toku dana! Raša Bukvić otkrio tajnu mršavljenja: Izgubio je deset kilograma za manje od dva meseca!

Nisam jeo 19 sati u toku dana! Raša Bukvić otkrio tajnu mršavljenja: Izgubio je deset kilograma za manje od dva meseca!

Kurir 30.05.2022
Za potrebe snimanja filma “ Lančana reakcija” koji govori o incidentu u naučnom institu Vinča kada se ozračilo više naših naučnika, glavni glumci Radivoje Bukvić, Alisa Radaković, Jovan Jovanović i Ognjen Mićović pristali su da im kosa… »
Bjelogrlić o novom filmu: Kada neko kaže da radi film za festivale, to mi zvuči banalno, kao da mi kaže da radi film da bi…

Bjelogrlić o novom filmu: Kada neko kaže da radi film za festivale, to mi zvuči banalno, kao da mi kaže da radi film da bi…

Danas 30.05.2022
Sredinom maja pala je prva klapa psihološke drame „Lančana reakcija“ inspirisane istinitim istorijskim događajem. Godine 1958. dogodio se nuklearni akcident u Institutu Vinča nakon čega je je grupa naučnika, koja je konstruisala reaktor… »
Decenijama čuvana tajna u Vinči: Bjelogrlićev film o pravljenju atomske bombe

Decenijama čuvana tajna u Vinči: Bjelogrlićev film o pravljenju atomske bombe

Nova 30.05.2022
Radnja novog filma u režiji Dragana Bjelogrlića "Lančana reakcija" smeštana je u 1958. godinu kada se 15. oktobra dogodio nuklearni akcident u Institutu Vinča nako čega je grupa srpskih naučnika koja je konstruisala reaktor bila ozračena… »
Dragan Bjelogrlić će i glumiti u svom novom filmu

Dragan Bjelogrlić će i glumiti u svom novom filmu

Danas 30.05.2022
Novi film Dragana Bjelogrlića „Lančana reakcija“ čija se premijera očekuje na jesen sledeće godine zasnovan je na motivima romana doktora Gorana Milašinovića „Slučaj Vinča“ u kome se govori o akcidentu iz 1958. godine kada je petoro… »

Vesti dana »