Povezane vesti
U Novom Sadu kvadrat u premašio: i 3.500 evra Investitor ni ašov ne zabode, a već proda većinu stanova
Blic 30.05.2022
Cene nekretnina u Novom Sadu već su "probile" magičnu cifru od 3.000 evra po kvadratu što je do skora bio rekord za kvadrat u vojvođanskoj prestonici i taman kada su Novosađani pomislili da su cene dostigle "plafon" počeli su da se pojavljuju oglasi u… »
Ovaj grad će prešišati Beograd po ceni kvadrata! Kupci ne pitaju šta košta, stanovi se rasprodaju i pre početka gradnje!
Mondo 30.05.2022
Prema poslednjim istraživanjima cena stanova u Novom Sadu daleko je iznad proseka za Srbiju. Prema poslednjim istraživanjima cena stanova u Novom Sadu daleko je iznad proseka za Srbiju. Cene nekretnina u Novom Sadu već su "probile" magičnu cifru od 3.000… »
Vesti dana »

Imali više od 91 bod na maloj maturi, a ostali neupisani u srednje škole! Jedna banalna greška opasno koštala đake: "To je najgori scenario koji može da im se desi"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Prognoza za četvrtak: Oblačno sa sunčanim intervalima, najviša dnevna 25 stepeni
Telegraf pre 1 satjoš 3 povezane

Siner se plasirao u polufinale Vimbldona uprkos očiglednoj povredi lakta
Danas pre 6 satijoš 2 povezane