Povezane vesti

Nadal nezadovoljan terminom, podloga po ukusu Đokovića

Nadal nezadovoljan terminom, podloga po ukusu Đokovića

Danas 31.05.2022
Puno kontroverzi izazvao je termin odigravanja susreta Đoković – Nadal u četvrtfinalu Rolan Garosa jer se smatra da večernji termin više odgovara Đokoviću. Naime, niže temperature menjaju uslove igre na šljaci, lopta se kreće brže i više… »
80 Odsto publike će biti protiv Novaka, a to je dobro! Ivanišević veruje u Noleta protiv Rafe: Samo da ne priča sa mnom!

80 Odsto publike će biti protiv Novaka, a to je dobro! Ivanišević veruje u Noleta protiv Rafe: Samo da ne priča sa mnom!

Mondo 31.05.2022
Goran Ivanišević veruje da će Rafael Nadal biti favorit publike na Rolan Garosu. Goran Ivanišević veruje da će Rafael Nadal biti favorit publike na Rolan Garosu. Novak Đoković i Rafael Nadal sastaće se večeras od 20.45 u četvrtfinalu Rolan… »
"Ako ćete to da radite Đokoviću, ne dolazite"! Teniska legenda žestoko napala navijače na Rolan Garosu

"Ako ćete to da radite Đokoviću, ne dolazite"! Teniska legenda žestoko napala navijače na Rolan Garosu

Večernje novosti 31.05.2022
NAJBOLJI teniser sveta Novak Đoković i Španac Rafael Nadal sastaće se večeras u četvrtfinalu Rolan Garosa. FOTO: Tanjug/AP Ovaj duel je planiran kao četvrti meč dana na terenu "Filip Šatrije" i neće početi pre 20.45 sati. Đoković na pariskoj… »
Nadal je favorit, pa i kad bude u penziji! Rafin trener prvo kukao, pa sad preti Novaku: Potpisujem pobedu!

Nadal je favorit, pa i kad bude u penziji! Rafin trener prvo kukao, pa sad preti Novaku: Potpisujem pobedu!

Mondo 31.05.2022
Novak Đoković je upravo dobio dodatnu motivaciju pred meč sa Rafaelom Nadalom. Novak Đoković je upravo dobio dodatnu motivaciju pred meč sa Rafaelom Nadalom. Čitav svet će večeras od 20.45 gledati novi istorijski meč Novaka Đokovića i Rafaela… »
Da li se to Moja uplašio? Nadalov trener imao primedbe na termin meča protiv Đokovića

Da li se to Moja uplašio? Nadalov trener imao primedbe na termin meča protiv Đokovića

Večernje novosti 30.05.2022
NOVAK Đoković i Rafael Nadal igraće u četvrtfinalu Rolan Garosa. NJihov meč biće u večernjem terminu, a tu odluku organizatora prokomentarisao je trener španskog tenisera Karlos Moja. Foto: EPA-EFE/Juanjo Martin Naime, "bik sa Majorke" je želeo… »

Vesti dana »