Povezane vesti

Skidam nadogradnju, neću da misli da imam kraste: Zorica u vezi sa dosta mlađim dečkom - "Sve pršti kad vodimo ljubav!"

Skidam nadogradnju, neću da misli da imam kraste: Zorica u vezi sa dosta mlađim dečkom - "Sve pršti kad vodimo ljubav!"

Mondo 31.05.2022
Zorica Marković otkrila detalje iz intimne veze u emisiji "Sceniranje" na Kurir televiziji. Zorica Marković otkrila detalje iz intimne veze u emisiji "Sceniranje" na Kurir televiziji Pevačica Zorica Marković (62)otkrila je da je u emotivnoj vezi i da… »
Zorica Marković priznala: Imam intimne odnose više nego pre operacije

Zorica Marković priznala: Imam intimne odnose više nego pre operacije

Nova 31.05.2022
Pevačica progovorila o svom tajanstvenom partneru. Folk pevačica Zorica Marković otkrila je pojedine detalje iz svog života, a između ostalog i to da nikada na sebi nije vršila estetske korekcije, te da ne voli čak ni kada ima veštačku kosu… »
"Imam bogatog dečka": Folkerka (62) šokirala priznanjem: "Bavi se ozbiljnim poslom"

"Imam bogatog dečka": Folkerka (62) šokirala priznanjem: "Bavi se ozbiljnim poslom"

Blic 31.05.2022
Folk pevačica Zorica Marković priznaje da je zaljubljenija nego ikad i da svog partnera, čiji identitet nije želela da otkriva, obožava. Takođe se dotakla i svojih koleginica koje su se podvrgle brojnim estetskim korekcijama, pa je dodala da njoj ne… »

Vesti dana »