Povezane vesti

FOTO Novakov poslednji trening pred Rafu: Jedan detalj ohrabruje

FOTO Novakov poslednji trening pred Rafu: Jedan detalj ohrabruje

Nova 31.05.2022
Poslednje zagrevanje pred ono što je Mats Vilander nazvao "verovatno najbitnijim okršajem u istoriji tenisa". Najbolji teniser planete Novak Đoković i Rafael Nadal trenirali su pred četvrtfinale Rolan Garosa. Neočekivano, ali dvojica verovatno… »
Beneto za SK: Novak mora da natera Rafu da trči

Beneto za SK: Novak mora da natera Rafu da trči

Sport klub 31.05.2022
Nekadašnji francuski teniser Žilijen Beneto kaže za Sport klub da je potencijalno bitno za ishod to što se Novak Đoković i Rafael Nadal sastaju u večernjem meču u četvrtfinalu Rolan Garosa, u utorak od 20.45. „To je meč koji svi očekuju još… »
Đoković voli kada je sam protiv svih: Teniska legenda uverena da će Nadal imati veću podršku večeras, ali svestan je da…

Đoković voli kada je sam protiv svih: Teniska legenda uverena da će Nadal imati veću podršku večeras, ali svestan je da…

Večernje novosti 31.05.2022
DVA titana belog sporta pripovedaće večeras još jednu epsku "tenisku bajku". Novak Đoković i Rafael Nadal ukrstiće koplja po 59. put u karijeri, ovoga puta u u četvrtfinalu Rolan Garosa. Tanjug/AP O predstojećem teniskom klasiku govorila je… »
Bagdatis o sudaru gladijatora: Publika je naklonjena Nadalu, a Novak to voli

Bagdatis o sudaru gladijatora: Publika je naklonjena Nadalu, a Novak to voli

Nova 31.05.2022
Sa nestrpljenjem čeka duel četvrtfinala Rolan Garosa. Markos Bagdatis, nekada osmi teniser sveta, oduševljen je igrom Novaka Đokovića na Rolan Garosu, pred duel sa Rafaelom Nadalom nije štedeo pohvale. "Alkaraz je dobar i za mene je Đoković… »
Bagdatis: Emocije neće odlučiti, Novak i Rafa su gladijatori

Bagdatis: Emocije neće odlučiti, Novak i Rafa su gladijatori

Sport klub 31.05.2022
Nekadašnji osmi teniser sveta Markos Bagdatis smatra da će publika biti na strani Rafaela Nadala u sudaru sa Novakom Đokovićem (utorak, 20.45), ali kaže i da je srpski teniser najviše pokazao u dosadašnjem delu turnira. Tokom karijere je Kipranin… »

Vesti dana »