Povezane vesti
Ljudi, pomozite, ovo nam je poslednja šansa! Majka bolesne Nikoline moli za pomoć, preostalo je još samo 5 dana
Kurir 31.05.2022
Danijela Milutinović nema više nijednu drugu opciju osim da obriše suze i pomoli se. Njena teško bolesna Nikolina trebalo bi 6. juna da otputuje na Kliniku u Turskoj, gde bi primila spasonosnu terapiju matičnim ćelijama. Danijela se ovom datumu silno… »
"Ljudi, pomozite, ovo nam je poslednja šansa": Apel majke male Nine koja ima još samo 5 dana da skupi novac
Telegraf 31.05.2022
Vreme ističe, a terapija matičnim ćelijama u Turskoj pomogla bi da se Nikolina u velikoj meri izleči. Danijela Milutinović nema više nijednu drugu opciju osim da obriše suze i pomoli se. Njena teško bolesna Nikolina trebalo bi 6. juna da otputuje na… »
Vesti dana »
Beograđani slave zlato: Ulicama zavijaju sirene, puca vatromet, vijore se trobojke i odjekuju povici: Srbija je šampion Evrope!
Blic pre 8 minutajoš 3 povezane
"Bravo braćo šampioni" Estrada slavi pobedu delfina - Voditeljka pratila iz prvih redova, a pevač puca od ponosa: "Hoće neko na vaterpolo?"
Blic pre 1 satjoš 5 povezanih
Zvezdini stranci daju podršku vaterpolistima Srbije na finalu protiv Mađarske (FOTO)
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Zelenski: Dokument o američkim bezbednosnim garancijama 100 odsto spreman
Danas pre 4 satijoš 1 povezana



