Povezane vesti

Kasatkina u polufinalu Rolan Garosa

Kasatkina u polufinalu Rolan Garosa

Danas 01.06.2022
Ruska teniserka Darija Kasatkina plasirala se danas u polufinale Rolan Garosa, pobedivši svoju sunarodnicu Veroniku Kudermetovu sa 2:0 po setovima 6:4, 7:6. Kasatkina, 20. teniserka sveta, pobedila je Kudermetovu, 29. na WTA listi, posle dva sata i pet… »
Nadal uplašen nakon pobede nad Đokovićem: Ne znam šta će se desiti nakon turnira – dovoljno sam star da ne krijem…

Nadal uplašen nakon pobede nad Đokovićem: Ne znam šta će se desiti nakon turnira – dovoljno sam star da ne krijem…

Hot sport 01.06.2022
Imaće velike izazove i u nastavku turnira. Rafael Nadal je pobedom nad Novakom Đokovićem u četvrtfinalu Rolan Garosa obezbedio još jedno Grend slem polufinale u svojoj karijeri, a tamo će ga sačekati Aleksandar Zverev koji je bio bolji od Karlosa… »
Nadal: Nemam rešenje za stopalo, pričaću o tome posle Rolan Garosa

Nadal: Nemam rešenje za stopalo, pričaću o tome posle Rolan Garosa

Danas 01.06.2022
Rafael Nadal je u četvrtfinalu Rolan Garosa izgledao kao Ferari tek izašao iz Maranela, bez ikakvog traga da ima bilo kakvih zdravstvenih problema. Španac je pobedom nad Novakom Đokovićem došao u priliku da osvoji svoj 22. grend slem trofej i time… »
Nadal povređen, a igra osam i po sati u dva dana!? Zbog ovog pitanja novinara se Rafa mrštio, pričao kao da je kraj!

Nadal povređen, a igra osam i po sati u dva dana!? Zbog ovog pitanja novinara se Rafa mrštio, pričao kao da je kraj!

Mondo 01.06.2022
Rafael Nadal je na konferenciji za medije pričao kao da se povlači iz sporta, podsećao je na povredu koja ga muči, iako to nije delovalo tako na terenu. Rafael Nadal je na konferenciji za medije pričao kao da se povlači iz sporta, podsećao je na… »
"Postoji samo jedan način da se Đoković pobedi": Nadal posle meča govorio o Novaku

"Postoji samo jedan način da se Đoković pobedi": Nadal posle meča govorio o Novaku

Večernje novosti 01.06.2022
NOVAK Đoković izgubio je od Rafaela Nadala u četvrtfinalu Rolan Garosa. Rekorder po broju trofeja na ovom grend slemu nije krio sreću zbog plasmana u novo polufinale. FOTO: Tanjug/AP Španac je slavio posle prave gladijatorske borbe sa 3:1 i ostao je… »
Ovo je smejurija šta Nadal radi, kazni ga više! Legenda pobesnela zbog Rafinog ponašanja, a publika ćuti jer nije Novak!

Ovo je smejurija šta Nadal radi, kazni ga više! Legenda pobesnela zbog Rafinog ponašanja, a publika ćuti jer nije Novak!

Mondo 01.06.2022
Rafael Nadal je konstantno kršio tenisko pravilo, a sudija ništa nije smeo da mu kaže. Rafael Nadal je konstantno kršio tenisko pravilo, a sudija ništa nije smeo da mu kaže. Rafael Nadal je savladao Novaka Đokovića u četvrtfinalu Rolan Garosa… »
Rafa: Klasik u velikom stilu! Novak, Rodžer i ja imamo zajedničku priču

Rafa: Klasik u velikom stilu! Novak, Rodžer i ja imamo zajedničku priču

N1 Info 01.06.2022
Španski teniser Rafael Nadal, koji se pobedom nad Novakom Đokovićem plasirao u polufinale Rolan Garosa, istakao je da uživa u svakom trenutku na terenu, znajući da je ovo možda poslednji RG u karijeri na kome će se takmičiti. Sva dešavanja u vezi… »
"To je ta priča, nadalu ne odgovara, a meni da!" Đoković zna šta ga je "slomilo": 99,9 odsto publike za Rafu!

"To je ta priča, nadalu ne odgovara, a meni da!" Đoković zna šta ga je "slomilo": 99,9 odsto publike za Rafu!

Mondo 01.06.2022
Novak Đoković je na konferenciji za medije komentarisao i ponašanje publike na Rolan Garosu, većinski su bili za Nadala. Novak Đoković je na konferenciji za medije komentarisao i ponašanje publike na Rolan Garosu, većinski su bili za Nadala… »
Nisam iznenađen! Nadal jedva hoda, a onda... Novak o Rafinoj "povredi": Nije prvi put da to uradi!

Nisam iznenađen! Nadal jedva hoda, a onda... Novak o Rafinoj "povredi": Nije prvi put da to uradi!

Mondo 01.06.2022
Novak Đoković je posle poraza od Nadala u četvrtfinalu Rolan Garosa pričao i o Rafinim povredama. Novak Đoković je posle poraza od Nadala u četvrtfinalu Rolan Garosa pričao i o Rafinim povredama. Novak Đoković je porazom od Rafaela Nadala ostao… »
„Mislio sam da će Rafa da se preda na 2:5, ali Novak…“

„Mislio sam da će Rafa da se preda na 2:5, ali Novak…“

Sport klub 01.06.2022
Najveće rivalstvo u istoriji tenisa u noći između utorka i srede dobilo je svoju novu epizodu za pamćenje, a posle plasmana Rafaela Nadala u polufinale Rolan Garosa, duel sa Novakom Đokovićem zapanjeno su komentarisale teniske legende. Sva… »
Nadal: Klasik! GOAT? Nije to tako bitno…

Nadal: Klasik! GOAT? Nije to tako bitno…

Sport klub 01.06.2022
Španski teniser Rafael Nadal, koji se pobedom nad Novakom Đokovićem plasirao u polufinale Rolan Garosa, istakao je da uživa u svakom trenutku na terenu, znajući da je ovo možda poslednji RG u karijeri na kome će se takmičiti. Sva dešavanja u vezi… »
Nadal pre meča kukao na povrede, posle Novaka nije trenutak da se priča o tome

Nadal pre meča kukao na povrede, posle Novaka nije trenutak da se priča o tome

Nova 01.06.2022
Nadal promenio ploču posle pobede. Rafael Nadal je u još jednom klasiku savladao Novaka Đokovića sa 6:2, 4:6, 6:2, 7:6 i posle maratonske borbe ostao u trci za osvajanje Rolan Garosa. Bilo je mnogo priče pre početka kako bi zbog problema sa… »
Novak pada na treće mesto, dvojica mogu na njegov tron

Novak pada na treće mesto, dvojica mogu na njegov tron

Nova 01.06.2022
Najbolji teniser planete Novak Đoković nije uspeo da se plasira u polufinale Rolan Garosa i to će ga skupo koštati. Bolji od njega je posle četiri sata i 12 minuta tenisa bio Rafael Nadal sa 6:2, 4:6, 6:2 i 7:6 (4). Pošto Novak nije odbranio titulu… »
Đoković: Publika je preokrenula meč

Đoković: Publika je preokrenula meč

Sport klub 01.06.2022
Novak Đoković posle poraza od Rafaela Nadala u četvrtfinalu Rolan Garosa nije mogao da izabere jedan element koji je odlučio duel na "Filip Šatrije" stadionu. Španac je slavio 6:2, 4:6, 6:2, 7:6 (4) i rezultat u međusobnim duelima smanjio na 30-29… »
„Ljut sam i razočaran“: Novak ironično odgovorio na pitanje o Nadalovoj povredi

„Ljut sam i razočaran“: Novak ironično odgovorio na pitanje o Nadalovoj povredi

Nova 01.06.2022
Pričao je vidno razočaran, a i sam je to više puta potvrdio. Rafael Nadal savladao je Novaka Đokovića sa 6:2, 4:6, 6:2, 7:6 (4) i plasirao se u polufinale Rolan Garosa. Nakon meča je Đoković istakao šta je odlučilo. "Čestitam Nadalu, bio je… »
Nadal nikad iskreniji posle pobede nad Novakom: „Iznenadio sam samog sebe“

Nadal nikad iskreniji posle pobede nad Novakom: „Iznenadio sam samog sebe“

Nova 01.06.2022
Španski teniser Rafael Nadal kaže da je meč protiv Novaka Đokovića odigrao na vrhunskom nivou. Ništa manje, po njegovim rečima, ne bi bilo dovoljno da se savlada srpski as, koga je Nadal pobedio sa 6:2, 4:6, 6:2 i 7:6 (4) za četiri sata i 12… »
„Jedva hoda i izađe stopostotno spreman… Nije prvi put“

„Jedva hoda i izađe stopostotno spreman… Nije prvi put“

Sport klub 01.06.2022
Prvi reket sveta Novak Đoković istakao je posle poraza od Rafaela Nadala u četvrtfinalu Rolan Garosa da, bez obzira na borbu do samog kraja, nije iskoristio šanse koje su mu se ukazale u poslednjem, četvrtom setu i da je svestan toga da je mogao… »
Jedan je kralj u Parizu: Istorijski triler pripao Nadalu!

Jedan je kralj u Parizu: Istorijski triler pripao Nadalu!

Hot sport 01.06.2022
Nažalost ovaj meč mnogo znači. Prvi reket sveta Novak Đoković poražen je u četvrtfinalu Rolan Garosa od Rafaela Nadala 3-1, po setovima 6:2, 4:6, 6:2, 7:6 (4). Ovo je bio klasik na kakav su nas navikli dvojica najboljih tenisera u istoriji sporta… »
Maestralan meč: Đoković nije uspeo, Nadal u polufinalu Rolan Garosa

Maestralan meč: Đoković nije uspeo, Nadal u polufinalu Rolan Garosa

Sportski žurnal 01.06.2022
Posle velike borbe i tačno četiri sata i 12 minuta igre srpski teniser „predao“ je titulu osvojenu prošle godine, a ujedno će od narednog ponedeljka izgubiti i prvo mesto na ATP listi. Najbolji teniser sveta Novak Đoković poražen od Rafaela… »
"Nije bilo suđeno"! Novak Đoković: Posle ovakvih mečeva se dodatno motivišeš, vratiću se jači

"Nije bilo suđeno"! Novak Đoković: Posle ovakvih mečeva se dodatno motivišeš, vratiću se jači

Večernje novosti 01.06.2022
NOVAK Đoković nije uspeo da se domogne polufinala Rolan Garosa. Najbolji teniser sveta bio je ljut nakon meča protiv Rafaela Nadala, ali mora da nastavi dalje. FOTO: Tanjug/AP "Bik sa Majorke" je slavio protiv srpskog asa sa 3:1. Nole je na ovaj način… »

Vesti dana »