Povezane vesti

Drecun: Neprihvatljivi novi predlozi o ZSO, sprovesti dogovor

Drecun: Neprihvatljivi novi predlozi o ZSO, sprovesti dogovor

Dnevnik 01.06.2022
BEOGRAD: Predsednik skupštinskog Odbora za Kosovo i Metohiju Milovan Drecun izjavio je da za Beograd nisu prihvatljivi nikakvi novi predlozi o Zajednici srpskih opština (ZSO) već formiranje ZSO u skladu sa dogovorom postignutim u Briselu. Drecun je… »
Kurti: Nema predloga za Zajednicu srpskih opština

Kurti: Nema predloga za Zajednicu srpskih opština

Nova 01.06.2022
Premijer Kosova Aljbin Kurti negirao je danas da njegova vlada ima predlog za formiranje Zajednice srpskih opština, navodeći da "Kosovo ima Zajednicu opština i da je dovoljna postojeća". Kurti je rekao da mu nije poznat nikakav plan za Zajednicu… »
Kurti ne zna ono što zna Fon Kramon: Nije mi poznat plan za formiranje ZSO

Kurti ne zna ono što zna Fon Kramon: Nije mi poznat plan za formiranje ZSO

RTV 01.06.2022
PRIŠTINA - Premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti negirao je danas da njegova vlada planira da formira Zajednicu srpskih opština i naglasio da je pitanje opština već regulisano na Kosovu i Metohiji, prenosi Koha ditore. Kurti je… »
Kurti: Vlada Kosova nema predlog o ZSO

Kurti: Vlada Kosova nema predlog o ZSO

Danas 01.06.2022
Kosovski premijer Aljbin Kurti izjavio je da mu nije poznato da Vlada ima predlog o formiranju Zajednice srpskih opština (ZSO) istakavši da Kosovo ima Zajednicu opština i da je ona dovoljna. Kurti je rekao novinarima nakon sednice Vlade da Kosovo ima… »
Fon Kramon: U Prištini imaju predlog za ZSO

Fon Kramon: U Prištini imaju predlog za ZSO

RTV 01.06.2022
PRIŠTINA - Izvestilac Evropskog parlamenta za Kosovo Viola fon Kramon izjavila je da tzv. Vlada Kosova ima predlog za primenu sporazuma o Zajednici opština sa srpskom većinom, ali kaže da nije upoznata sa detaljima. "Mislim da je ono što sam čula da… »
Fon Kramon: Priština mora da vrati zemljište Visokim Dečanima

Fon Kramon: Priština mora da vrati zemljište Visokim Dečanima

Vesti online 01.06.2022
Izvestilac Evropskog parlamenta za Kosovo i Metohiju Viola fon Kramon poručila je da prijava Prištine za Savet Evrope ne može da bude prihvaćena sve dok tamošnja vlast ne sprovede odluke Ustavnog suda, uključujući i odluku o zemljištu oko Visokih… »
"Šta mislite, kako će članice to: Oceniti?" Fon Kramon "potkačila" Otvoreni Balkan, a oštru poruku uputila i Prištini: Ne…

"Šta mislite, kako će članice to: Oceniti?" Fon Kramon "potkačila" Otvoreni Balkan, a oštru poruku uputila i Prištini: Ne…

Blic 01.06.2022
Poslanica u Evropskom parlamentu i izevstilac EP za Kosovo Viola fon Kramon istakla je da je razočarana prijavom Kosova za Savet Evrope i dodala da je to pitanje trebalo razmotriti ranije i uraditi više da bi se postiglo prihvatanje. Kako je rekla… »
Fon Kramon: U Prištini imaju predlog za ZSO

Fon Kramon: U Prištini imaju predlog za ZSO

Telegraf 01.06.2022
Viola fon Kramon kritikuje inicijativu "Otvoreni Balkan" Izvestilac Evropskog parlamenta za Kosovo Viola fon Kramon izjavila je da tzv. Vlada Kosova ima predlog za primenu sporazuma o Zajednici opština sa srpskom većinom, ali kaže da nije upoznata sa… »
Viola fon Kramon: Kosovo ima predlog za Zajednicu srpskih opština

Viola fon Kramon: Kosovo ima predlog za Zajednicu srpskih opština

Nova 01.06.2022
Izvestilac za Kosovo u Evropskom parlamentu Viola fon Kramon ukazala je na to da Vlada Kosova ima predlog za primenu sporazuma o Zajednici opština sa srpskom većinom (ZSO), ali je odbila da iznese detalje o čemu se radi u predlogu. Prema njenim… »
Fon Kramon: Kosovo ima predlog za Zajednicu srpskih opština

Fon Kramon: Kosovo ima predlog za Zajednicu srpskih opština

N1 Info 01.06.2022
Poslanica u Evropskom parlamentu i izevstilac EP za Kosovo Viola fon Kramon rekla je za kosovsku televiziju da kosovska vlada ima predlog za primenu sporazuma o Zajednici opština sa srpskom većinom, ili kako je Beograd naziva - Zajednica srpskih… »
Fon Kramon: Vlada Kosova ima predlog za primenu sporazuma o ZSO

Fon Kramon: Vlada Kosova ima predlog za primenu sporazuma o ZSO

Danas 01.06.2022
Izvestilac Evropskog parlamenta za Kosovo Viola fon Kramon izjavila je da Vlada Kosova ima predlog za primenu sporazuma o Zajednici opština sa srpskom većinom, prenosi Koha. Fon Kramon je ovo rekla u intervjuu za KTV i navela da „nije bilo mudro… »
Fon Kramon: U Prištini imaju predlog za ZSO

Fon Kramon: U Prištini imaju predlog za ZSO

RTS 01.06.2022
Izvestilac Evropskog parlamenta za Kosovo Viola fon Kramon izjavila je da Vlada u Prištini ima predlog za primenu sporazuma o Zajednici srpskih opština, ocenivši da se radi o dobrom potezu, ne iznoseći detalje predloga. "Mislim da je ono što sam… »

Vesti dana »