Povezane vesti
Danas počela isplata 100 evra državne pomoći za mlade
Glas Zapadne Srbije 01.06.2022
Novac će na račune mladih početi da stiže već u jutarnjim satima. Pod sloganom "Da klikneš od sreće", danas je počela isplata 100 evra mladima od 16 do 29 godina koji su se prijavili za ovu jednokratnu pomoć države. Novac će na račune mladih početi da… »
Počinje isplata po 100 evra na račune više od milion mladih
Glas Zaječara 01.06.2022
Isplata državne pomoći za mlade od 16 do 30 godina u vrednosti od 100 evra počeće danas i trajaće do 3. juna, izjavio je ministar finansija Siniša Mali. On je u jutarnjem programu TV Pink rekao da se u protekle dve nedelje za tu vrstu pomoći naknadno… »
Počela isplata 100 evra mladima
Bujanovačke 01.06.2022
Bujanovac, Beograd, 1. jun 2022.- Isplata 100 evra mladima počela je danas i trajaće do petka 3. juna. Mladi koji imaju između 16 i 29 godina prijavljivali su se do juče za dobijanje državne pomoći od 100 evra u dinarskoj protivvrednosti. Prijavljivanje… »
Vesti dana »

Negativni teniski rekord Srbije: Ovako nešto se nije dogodilo pune ti godine, u Americi nešto ne štima!
Telegraf pre 3 minutajoš 18 povezanih

Zvezda bez Lige šampiona: Žaža golom u finišu poslao kiparski Pafos u elitu
BBC News pre 38 minutajoš 16 povezanih

Milosavljević slomljen: "Hteo sam da odigram bar jednu utakmicu u Evropi sa Zvezdom"
Sportske.net pre 6 satijoš 21 povezana

VIDEO: Jutros mirno kod Filozofskog fakulteta, novo okupljanje građana i studenata danas od 15h
Radio 021 pre 33 minutajoš 7 povezanih