Povezane vesti

Kompanija Imlek obeležila je Svetski dan mleka i tradicionalno donirala Moja Kravica paketiće za nezbrinutu decu

Kompanija Imlek obeležila je Svetski dan mleka i tradicionalno donirala Moja Kravica paketiće za nezbrinutu decu

Lepota i zdravlje 01.06.2022
Šesti ciklus projekta Stvaramo znanje, koji kompanija Telekom Srbija realizuje u saradnji sa Ministarstvom prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, u... Naša zemlja proteklog vikenda ponovo je bila jedan od centara iz kojih je pokrenuta revolucija u… »
Kompanija Imlek obeležila svetski dan mleka

Kompanija Imlek obeležila svetski dan mleka

Mondo 01.06.2022
Tradicionalna donacija Moja Kravica paketića za nezbrinutu decu. Tradicionalna donacija Moja Kravica paketića za nezbrinutu decu Beograd, 1.6.2022 – Povodom Svetskog dana mleka, kompanija Imlek donacijom mlečnih paketića obradovala je štićenike… »
Kompanija Imlek obeležila Svetski Dan Mleka – Tradicionalna donacija Moja Kravica paketića za nezbrinutu decu

Kompanija Imlek obeležila Svetski Dan Mleka – Tradicionalna donacija Moja Kravica paketića za nezbrinutu decu

Nedeljnik 01.06.2022
Foto: Josif Pop-Mitić Povodom Svetskog dana mleka, kompanija Imlek donacijom mlečnih paketića obradovala je štićenike Doma za decu ometenu u razvoju „Kolevka“ iz Subotice, SOS Dečijeg sela u Sremskoj Kamenici, Svratišta za decu Beograda i… »

Vesti dana »