Povezane vesti

Dojava o bombi u urgentnom centru u Banjaluci Načelnica: Policija završila pregled ustanove i mi nastavljamo sa radom

Dojava o bombi u urgentnom centru u Banjaluci Načelnica: Policija završila pregled ustanove i mi nastavljamo sa radom

Kurir 02.06.2022
Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjaluci dobio je pretnju bombom rano jutros, saznaje Srpskainfo. Policija je završila pregled urgentnog centra UKC Srpske i mi nastavljamo sa radom, izjavila je načelnica Urgentnog centra… »
Lažna dojava o bombi u kliničkom centru u Banjaluci okvalifikovana kao terorizam

Lažna dojava o bombi u kliničkom centru u Banjaluci okvalifikovana kao terorizam

Slobodna Evropa 02.06.2022
Dojava o postavljenoj bombi u Univerzitetsko-kliničkom centru Republike Srpske (UKC RS) je dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Banjaluka okvalifikovao kao terorizam, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka u četvrtak, 2. juna. Ova zdravstvena… »
Nema bezbednosnih pretnji po UKC Republike Srpske; Nove dojave u sudovima u Sarajevu

Nema bezbednosnih pretnji po UKC Republike Srpske; Nove dojave u sudovima u Sarajevu

RTV 02.06.2022
BANJALUKA - Policijska uprava Banjaluke saopštila je da nema bezbednosnih pretnji po Univerzitetsko klinički centar Republike Srpske, koji je jutros dobio mejl o podmetnutoj bombi, a nadležni tužilac je događaj okvalifikovao kao terorizam. Dojave o… »
Dojava o bombi u Kliničkom centru u Banjaluci, evakuacija pacijenata i radnika

Dojava o bombi u Kliničkom centru u Banjaluci, evakuacija pacijenata i radnika

N1 Info 02.06.2022
Univerzitetski klinički centar Republike Srpske dobio je pretnju bombom, potvrđeno je za N1 u Policijskoj upravi Banjaluka. Policija je na mestu događaja i vrši mere i radnje iz svoje nadležnosti rekla je kratko portparolka PU Banjaluka Milana… »
Završen policijski pregled: Načelnica Urgentnog centra poručila da UKC RS nastavlja sa radom

Završen policijski pregled: Načelnica Urgentnog centra poručila da UKC RS nastavlja sa radom

Blic 02.06.2022
Policija je završila pregled urgentnog centra UKC Srpske i mi nastavljamo sa radom, izjavila je načelnica Urgentnog centra Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske Slavica Zeljković. Zeljkovićeva je naglasila da su nakon jutrošnje dojave o… »

Vesti dana »