Povezane vesti

Čanak progovio o incidentu: Ne znam da glumim! Da li je iko video da sam ga gurnuo?

Čanak progovio o incidentu: Ne znam da glumim! Da li je iko video da sam ga gurnuo?

Hot sport 02.06.2022
Srpski trener se oglasio nakon icnidenta o kom bruji Litvanija. Nenad Čanak, trener Lijetkabelisa, osvrnuo se na dešavanja na utakmici sa Ritasom, tokom koje je isključen zbog sukoba sa sudijama, a onda je ušao u raspravu sa kolegom sa suparničke… »
Čanak objasnio svoju reakciju: "Igrač mi krvario, oni ništa! Nisam ponosan, ali to sam ja"

Čanak objasnio svoju reakciju: "Igrač mi krvario, oni ništa! Nisam ponosan, ali to sam ja"

Sportske.net 02.06.2022
Trener košarkaša Lijetkabelisa Nenad Čanak pojasnio je na konferenciji za medije svoju sinoćnu reakciju usled koje je isključen na utakmici sa Ritasom, a potom je situacija eskalirala sa vlasnikom protivničkog tima. Nenad Čanak je prošle večeri… »
Bivši trener Partizana posle skandala u Litvaniji: Ne znam da glumim

Bivši trener Partizana posle skandala u Litvaniji: Ne znam da glumim

Nova 02.06.2022
Bio je to buran finalni meč i još burnije reakcije na terenu i tribinama Trener Lijetkabelisa Nenad Čanak govorio je posle meča sa Ritasom o skandalu koji se dogodio tokom druge deonice, kada je ušao u sukob sa sudijama, kolegom sa suparničke klupe… »
Litvanski novinar provocirao Srbina posle haosa! Čanak otkrio sve detalje, pa poručio: Nisam ponosan!

Litvanski novinar provocirao Srbina posle haosa! Čanak otkrio sve detalje, pa poručio: Nisam ponosan!

Mondo 02.06.2022
Nenad Čanak je objasnio šta se dešavalo na utakmici, dok je jedan litvanski novinar pokušao da ga isprovocira. Nenad Čanak je objasnio šta se dešavalo na utakmici, dok je jedan litvanski novinar pokušao da ga isprovocira. Skandal je izbio na… »
Oglasio se nenad Čanak: Srpski trener objasnio šta se desilo u Litvaniji (video)

Oglasio se nenad Čanak: Srpski trener objasnio šta se desilo u Litvaniji (video)

Večernje novosti 02.06.2022
NENAD Čanak isključen je u toku treće četvrtine utakmice između Ritasa i Lijetkabelisa, u trećem meču finala plej-ofa šampionata Litvanije. FOTO/PRINTSKRIN/BASKET.NEWS.TVITER Veliki incident nastao je u trenutku kada je košarkaš Ritasa Arnas… »
Čanak: Nisam gurnuo trenera Ritasa

Čanak: Nisam gurnuo trenera Ritasa

Sport klub 02.06.2022
Nenad Čanak, trener Lijetkabelisa, govorio je posle meča o incidentnim situacijama tokom finala šampionata Litvanije protiv Ritasa. Srpski stručnjak je isključen zbog burne reakcije na jednu odluku sudija, a ušao je u sukob i sa predsednikom… »

Vesti dana »