Povezane vesti

Hitna nije mogla prići zbog roja pčela: Muškarac poginuo, dvoje teško povređeno u udesu u Sokobanji

Hitna nije mogla prići zbog roja pčela: Muškarac poginuo, dvoje teško povređeno u udesu u Sokobanji

Telegraf 02.06.2022
Hitna pomoć i vatrogasci nisu mogli da priđu slupanom automobilu i da izvuku povređene zbog rojeva pčela, jer je prikolica traktora prevozila košnice. U teškoj saobraćajnoj nesreći u Sokobanji koja se dogodila sinoć oko 23 časa na državnom putu… »
Ovo su prijatelji koji su poginuli u teškom udesu u Sokobanji: Sedmoro dece ostalo bez očeva

Ovo su prijatelji koji su poginuli u teškom udesu u Sokobanji: Sedmoro dece ostalo bez očeva

Telegraf 02.06.2022
Obojica su bili u kolima, jedan je poginuo na mestu, a drugi na putu do bolnice. Dragan Mitić i Dragan Živković iz mesta kod Sokobanje poginuli su sinoć u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila prilikom sudara sa traktorom koji je sa dve… »
Sedmoro dece ostalo bez očeva Supruga Dragana poginulog u Sokobanji ne može ni da priča od bola ne znam šta ćemo dalje

Sedmoro dece ostalo bez očeva Supruga Dragana poginulog u Sokobanji ne može ni da priča od bola ne znam šta ćemo dalje

Kurir 02.06.2022
Dragan Mitić i Dragan Živković iz sela Trubarevac kod Sokobanje poginuli su u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć kad su se sudarili traktor sa prikolicom koji je prevozio košnice sa pčelama i automobil "mercedes" u kome su… »
"Teško je, ostale smo same sa sedmoro dece, ne znam šta ćemo": Jecaj supruga poginulih prijatelja u Sokobanji

"Teško je, ostale smo same sa sedmoro dece, ne znam šta ćemo": Jecaj supruga poginulih prijatelja u Sokobanji

Telegraf 02.06.2022
Njih dvojica su bili u kolima "mercedes" i vozili su iza traktora koji, prema nezvaničnim informacijama, nije bio osvetljen, te ga oni nisu videli. - Jako mi je teško... Ne znam šta ću, sama sam ovde ostala sa troje dece. Ovo je... ja ne znam... -… »
Rojevi pčela terorišu vozače: Nova.rs na mestu udesa kod Sokobanje FOTO, VIDEO

Rojevi pčela terorišu vozače: Nova.rs na mestu udesa kod Sokobanje FOTO, VIDEO

Nova 02.06.2022
Dva muškarca, Dragan Mitić i Dragan Živković, iz mesta Trubarevac kod Sokobanje, poginula su sinoć u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na ulazu u Sokobanju. U udesu su i dve osobe teže povređene. Nesreća se dogodila sinoć oko 23 sata kada… »
Jeziv prizor na mestu nesreće u Sokobanji: Delovi traktora, "mercedesa" i košnica razbacani na sve strane, pčele i dalje…

Jeziv prizor na mestu nesreće u Sokobanji: Delovi traktora, "mercedesa" i košnica razbacani na sve strane, pčele i dalje…

Kurir 02.06.2022
Dan nakon udesa kod Sokobanje gde su nastradali prijatelji Dragan Mitić i Dragan Živković, dok su dve osobe povređene, vidljivi su tragovi gareži i delovi traktora i košnica. Podsetimo, nesreća se dogodila sinoć oko 23 sata na ulazu u Sokobanju… »
FOTO Nesvakidašnja nesreća: Policijski auto se zakucao u vozilo auto škole

FOTO Nesvakidašnja nesreća: Policijski auto se zakucao u vozilo auto škole

Nova 02.06.2022
Nesvakidašnja nesreća dogodila se danas u Vranju, kada se policijsko vozilo zakucalo u kola auto škole. Zasad nije poznato da li je neko povređen. Pogledajte kako je to izgledalo: A post shared by 192.RS (@192_rs) Istragom će biti utvrđene okolnosti… »
FOTO Rojevi pčela okružili smrskani auto: Lekari nisu mogli da priđu žrtvama

FOTO Rojevi pčela okružili smrskani auto: Lekari nisu mogli da priđu žrtvama

Nova 02.06.2022
Dva muškarca poginula su sinoć u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na ulazu u Sokobanju. U udesu su i dve osobe teže povređene. Nesreća se dogodila sinoć oko 23 sata kada je automobil udario u traktorsku prikolicu koja je prevozila košnice… »
Prijatelji i imenjaci poginuli u Sokobanji! Nema više mog Dragana: Ovo su muškarci stradali u sudaru s traktorom punim pčela

Prijatelji i imenjaci poginuli u Sokobanji! Nema više mog Dragana: Ovo su muškarci stradali u sudaru s traktorom punim pčela

Kurir 02.06.2022
Dragan Mitić i Dragan Živković iz sela Trubarevac kod Sokobanje poginuli su u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć kada su se sudraili traktor sa prikolicom koji je prevozio košnice sa pčelama i automobil "mercedes" u kom su oni… »
Nesreća kod Sokobanje – automobil udario u traktor, dvoje poginulo

Nesreća kod Sokobanje – automobil udario u traktor, dvoje poginulo

N1 Info 02.06.2022
Dve osobe su poginule, a dve su teže povređene u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u sredu oko 23 sata na ulasku u Sokobanju iz pravca Aleksinca, javlja RTS. Nesreća se dogodila kada je putničko vozilo udarilo u traktor sa prikolicom, koji je… »
Dvoje poginulo i dvoje povređeno u teškoj nesreći u Sokobanji

Dvoje poginulo i dvoje povređeno u teškoj nesreći u Sokobanji

Dnevnik 02.06.2022
SOKOBANjA: Dve osobe su poginule, a dve su teže povređene u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na ulasku u Sokobanju iz pravca Aleksinaca. Nesreća se dogodila sinoć oko 23 sata kada je putničničko vozilo udarilo u traktor sa prikolicom koji je… »
Lekari jedva prišli smrskanim kolima zbog rojeva pčela: U teškom sudaru automobila i traktora koji je prevozio košnice…

Lekari jedva prišli smrskanim kolima zbog rojeva pčela: U teškom sudaru automobila i traktora koji je prevozio košnice…

Blic 02.06.2022
Dva muškarca poginula su sinoć u stravičnoj saobraćajnoj nesreći na ulazu u Sokobanju, dok su dve osobe teže povređene. Nesreća se dogodila oko 23 sata kada je automobil udario u traktorsku prikolicu koja je prevozila košnice. - Udarac auta i… »

Vesti dana »