Povezane vesti

Zakerberg emotivno o odlasku Šeril: "Naučila me poslu, Meta je danas to što jeste zahvaljujući njoj"

Zakerberg emotivno o odlasku Šeril: "Naučila me poslu, Meta je danas to što jeste zahvaljujući njoj"

Telegraf 02.06.2022
Toliko toga me naučila i bila je tu u mnogim važnim trenucima u mom životu, kako lično tako i profesionalno, napisao je prvi čovek Mete. Posle vesti koja je postala glavna u tehnološkom svetu, a to je da je Šeril Sendberg dala otkaz na mesto… »
Ona je vodila posao dok se Zakerberg igra: Operativna direktorka Mete je upravo dala otkaz, brokeri strahuju za budućnost…

Ona je vodila posao dok se Zakerberg igra: Operativna direktorka Mete je upravo dala otkaz, brokeri strahuju za budućnost…

Blic 02.06.2022
Posle vesti koja je postala glavna u tehnološkom svetu, a to je da je Šeril Sendberg dala otkaz na mesto operativnog direktora kompanije Meta, brokeri su počeli da postavljaju određena pitanja. Sendbergova je vodila Fejsbuk, odnosno posao, dok je… »
Šeril je vodila posao dok se Mark igrao, a brokeri se sada plaše za budućnost Fejsbuka

Šeril je vodila posao dok se Mark igrao, a brokeri se sada plaše za budućnost Fejsbuka

Telegraf 02.06.2022
Sendbergova je vodila Fejsbuk, odnosno posao, dok je Zakerberg "morao da se igra sa kul igračkama. Posle vesti koja je postala glavna u tehnološkom svetu, a to je da je Šeril Sendberg dala otkaz na mesto operativnog direktora kompanije Meta, brokeri su… »
Posle 14 godina Facebook napušta čuvena operativna direktorka

Posle 14 godina Facebook napušta čuvena operativna direktorka

Bonitet 02.06.2022
Šeril Sandberg, čuvena operativna direktorka kompanije Meta, vlasnice Facebook-a, posle 14 godina u kompaniji dala je ostavku. Sandberg je to objavila na svojoj Facebook stranici. Sandberg (52), bila je glavna operativna direktorka 14 godina, a došla… »
Šeril Sandberg, dugogodišnji broj dva u Fejsbuku objavila ostavku

Šeril Sandberg, dugogodišnji broj dva u Fejsbuku objavila ostavku

Danas 01.06.2022
Šeril Sandberg, broj dva kompanije Meta, vlasnice Fejslbuka, podnela je ostavku, objavila je ona danas na svojoj Fejsbuk stranici. Sandberg (52) je 14 godina bila glavna drektorka za operacije te firme. Došla je iz Gugla 2008. godine, četiri godine pre… »

Vesti dana »