Povezane vesti
Pandemija dodatno marginalizovala osetljive grupe, pokazao izveštaj Saveta Evrope
Slobodna Evropa 02.06.2022
Pandemija korona virusa koja je dodatno marginalizovala osetljive grupe, problem rasizma u policijskim redovima i jačanje javnog diskursa protiv LGBT zajednice, bili su glavni trendovi u 2021. godini, saopštila je Komisija za borbu protiv rasizma i… »
Savet Evrope: Osetljive grupe dodatno marginalizovane, pojačana retorika protiv LGBTI
Danas 02.06.2022
Štetan uticaj pandemije na osetljive grupe, rasizam u policiji i zastrašivanje LGBTI osoba bili su glavni trendovi 2021. godine, navodi se u danas objavljenom izveštaju Komisije za borbu protiv rasizma i netolerancije (ECRI) Saveta Evrope. Pandemija… »
SE: Osetljive grupe dodatno marginalizovane, pojačana retorika protiv LGBTI
N1 Info 02.06.2022
Štetan uticaj pandemije na osetljive grupe, rasizam u policiji i zastrašivanje LGBTI osoba bili su glavni trendovi 2021. godine, navodi se u objavljenom izveštaju Komisije za borbu protiv rasizma i netolerancije (ECRI) Saveta Evrope. Pandemija kovida-19… »
Vesti dana »

Haos već i na početku! Miljana i Luka zaratili sa Milenom, Dušica pokušava da ih smiri
Alo pre 1 satjoš 3 povezane