Povezane vesti

Vozač autobusa do detalja opisao nesreću u Nemanjinoj: Izgubio sam kontrolu, udario u motor

Vozač autobusa do detalja opisao nesreću u Nemanjinoj: Izgubio sam kontrolu, udario u motor

Telegraf 03.06.2022
- Kod Balkanske ulice skrenuo sam desno i prvo sam udario u saobraćajni znak, pa u stablo drveta, a zatim u betonsku ogradu. I sam sam povređen - ovako je nakon nesreće govorio S.D. (47) vozač autobusa na liniji "83" Autobus koji nekontrolisano ide… »
Rušio je sve pred sobom: Rekonstrukcija nesreće u Nemanjinoj, samo pribranošću vozača izbegnuta tragedija

Rušio je sve pred sobom: Rekonstrukcija nesreće u Nemanjinoj, samo pribranošću vozača izbegnuta tragedija

Blic 03.06.2022
Autobus na liniji 83 juče oko 19.20 sati bukvalno je rušio je sve pred sobom jer su mu, prema prvim rezultatima istrage, otkazale kočnice. Samo pribranošću vozača S. D. (47) izbegnuta je tragedija. Naime, autobus je išao desnom saobraćajnom trakom… »
CLS: Novi incident odraz potpunog rasula u GSP Beograd

CLS: Novi incident odraz potpunog rasula u GSP Beograd

Novi magazin 03.06.2022
Centar za lokalnu samoupravu (CLS) ocenio je da je sinoćni incident u kojem su vozilu Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) Beograd otkazale kočnice, odraz potpunog rasula u Sekretarijatu za javni prevoz i GSP. "U situaciji kada GSP Beograd duguje… »
CLS: Novi incident sa autobusom odraz potpunog rasula u GSP Beograd

CLS: Novi incident sa autobusom odraz potpunog rasula u GSP Beograd

Nova 03.06.2022
Centar za lokalnu samoupravu (CLS) ocenio je da je sinoćni incident u kojem su vozilu Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) Beograd otkazale kočnice, odraz potpunog rasula u Sekretarijatu za javni prevoz i GSP. „U situaciji kada GSP Beograd duguje… »
Autobusu GSP-a otkazale kočnice – oborio motociklistu, pa udario u zid

Autobusu GSP-a otkazale kočnice – oborio motociklistu, pa udario u zid

Danas 03.06.2022
U Nemanjinoj ulici, u smeru ka Savskom trgu, danas je oko 19.15 sati došlo do saobraćajne nezgode, kada je autobus JКP GSP „Beograd֨” garažni broj 78 koji je radio na liniji 83, prema informaciji dobijenoj od vozača, ostao bez kočnica… »
U blizini mesta gde se danas zakucao autobus, 2014. godine dogodila se slična nesreća

U blizini mesta gde se danas zakucao autobus, 2014. godine dogodila se slična nesreća

Blic 02.06.2022
Pre osam godina na istom mestu na kojem je večeras samo pukom srećom izbegnuta tragedija kada su u autobusu na liniji 83 otkazale kočnice, dogodio se skoro identičan udes. Naime , sredinom januara 2014. godine autobus na liniji 511 udario je u zgradu… »
Drama u Nemanjinoj: Autobusu otkazale kočnice pa rušio sve redom: Vozač udario u drvo kako bi izbegao tragediju

Drama u Nemanjinoj: Autobusu otkazale kočnice pa rušio sve redom: Vozač udario u drvo kako bi izbegao tragediju

Blic 02.06.2022
Autobusu na liniji 83 danas oko 19 sati otkazale su kočnice u Nemanjinoj ulici nakon čega je vozač udario u saobraćajni znak i drvo kako bi zaustavio vozilo puno putnika! Incident se dogodio na raskrsnici ispod Vlade Srbije. - Udario je u motociklistu… »

Vesti dana »