Povezane vesti

Bivši napadač Partizana pojačao Čukarički

Bivši napadač Partizana pojačao Čukarički

Nova 03.06.2022
Veliko pojačanje stiže na Banovo Brdo. Srpski fudbaler Đorđe Ivanović Ivanović novi je igrač beogradskog Čukaričkog, potvrdio je klub. Ivanović je prošlu sezonu završio u Mariboru, sa kojim je osvojio titulu prvaka Slovenije. "Imao sam veliku… »
Kakvo pojačanje na brdu! Bivši igrač Partizana osvojio titulu, pa potpisao za Čukarički

Kakvo pojačanje na brdu! Bivši igrač Partizana osvojio titulu, pa potpisao za Čukarički

Večernje novosti 03.06.2022
SRPSKI fudbaler Đorđe Ivanović novi je igrač beogradskog Čukaričkog, potvrdio je klub. foto: EPA Ivanović je prošlu sezonu završio u Mariboru, sa kojim je osvojio titulu prvaka Slovenije. - Imao sam veliku želju da se vratim u Srbiju. Došao sam… »
Bivši igrač Partizana se vratio u srpski fudbal: Ofanzivac iz Vukovara osvojio titulu pa s Brđanima potpisao na 4 godine

Bivši igrač Partizana se vratio u srpski fudbal: Ofanzivac iz Vukovara osvojio titulu pa s Brđanima potpisao na 4 godine

Mondo 03.06.2022
Đorđe Ivanović može da igra na gotovo svim ofanzivnim pozicijama u timu i biće važno pojačanje Čukaričkog posle dve godine u inostranstvu. Đorđe Ivanović može da igra na gotovo svim ofanzivnim pozicijama u timu i biće važno pojačanje… »

Vesti dana »