Повезане вести
Црногорска влада подржала предлог о укидању ПДВ на хлеб
РТВ 03.06.2022
ПОДГОРИЦА - Влада Црне Горе је подржала Предлог закона о изменама и допунама Закона о порезу на додату вредност, који су Скупштини поднели посланици социјалдемократа, а којима је предвиђено да се промет хлеба опорезује по стопи… »
Укида се ПДВ на хлеб у Црној Гори
Дневник 03.06.2022
ПОДГОРИЦА: Влада Црне Горе је подржала Предлог закона о изменама и допунама Закона о порезу на додату вредност, који су Скупштини поднели посланици социјалдемократа, а којима је предвиђено да се промет хлеба опорезује по стопи од… »
Црногорци подржали предлог о укидању ПДВ на хлеб
Телеграф 03.06.2022
Према најавама из пекарске индустрије, недавно умањење стопе ПДВ-а на брашно, уље и со неће утицати на умањење цење хлеба. Влада Црне Горе је подржала Предлог закона о изменама и допунама Закона о порезу на додату вредност… »
Вести дана »
Ђедовић: Држава ће учинити све да очува стабилност снабдевања горивом и енергетску стабилност
Бета пре 2 сатајош 41 повезана
Ових деветоро студената је на удару власти због Видовданског протеста: Терете их за припремање дела против уставног уређења
Глас Зајечара пре 2 сатајош 29 повезаних
Помоћ грађанима за пријављивање имовине у пошти и месним заједницама
РТК пре 31 минутајош 118 повезаних
Вучић: Размотрено више сценарија за заштиту интереса земље, грађана и привреде
РТВ пре 4 сатијош 43 повезане
НБС: Нема проблема са снабдевеношћу евром на девизном тржишту, курс динара није угрожен
РТС пре 16 минутајош 22 повезане



