Povezane vesti

Gradonačelnik Vučević došao na posao biciklom (video)

Gradonačelnik Vučević došao na posao biciklom (video)

Dnevnik 03.06.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević oglasio se na svom Instagram profilu povodom Svetskog dana bicikala: „Danas je svetski dan bicikala i zato sam jutros seo na svog omiljenog dvotočkaša i njime se zaputio na posao. Prelepo junsko novosadsko… »
Na svetski dan bicikala i gradonačelnik na posao došao dvotočkašem

Na svetski dan bicikala i gradonačelnik na posao došao dvotočkašem

Blic 03.06.2022
Na svetski dan bicikala gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević odlučio je da dolaskom na posao dvotočkašem skrene pažnju javnosti na važnost tog prevoznog sredstva. - Danas je svetski dan bicikala i zato sam jutros seo na svog omiljenog… »
Vučević se na posao odvezao omiljenim dvotočkašem: Novi Sad jeste srpska prestonica bicikala, ali benefit vožnje na dva…

Vučević se na posao odvezao omiljenim dvotočkašem: Novi Sad jeste srpska prestonica bicikala, ali benefit vožnje na dva…

Srbija danas 03.06.2022
Danas se obeležava Svetski dan bicikala. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević se ovog jutra na posao odvezao kako kaže omiljenim dvotočkašem, a povod je Svetski dan bicikala koji se obeležava danas. – Danas je svetski dan bicikala i zato sam… »
Prvi čovek Novog Sada na posao došao biciklom (VIDEO)

Prvi čovek Novog Sada na posao došao biciklom (VIDEO)

RTV 03.06.2022
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević povodom Svetskog dana bicikala došao je danas na posao tim prevoznim sredstvom. "Danas je svetski dan bicikala i zato sam jutros seo na svog omiljenog dvotočkaša i njime se zaputio na posao. Prelepo… »

Vesti dana »