Povezane vesti
Uhapšeno više osoba zbog šverca nafte na Dunavu
Politika 03.06.2022
Pripadnici MUP-a Srbije uhapsili su više osoba, među kojima i jednog stranca, zbog šverca nafte i tom prilikom zaplenjena je veća količina goriva, saopšteno je danas. Kako se navodi, oni su uhapšeni kasno uveče na obali Dunava, gde su istakali gorivo sa… »
Uhapšeno više osoba, na obali Dunava istakali gorivo sa teretnog broda
Danas 03.06.2022
Poreska uprava Srbije saopštila je danas da je uhapšeno više osoba, među kojima je i strani državljanin, jer su na obali Dunava istakali gorivo sa teretnog broda u dva manja metalna čamca, prepravljena za tu svrhu. Oni su uhapšeni prilikom pretakanja… »
Krali gorivo sa teretnog broda na Dunavu: Uhapšeno više osoba
Nova 03.06.2022
Inspektori Poreske policije su u zajedničkoj akciji sa Jedinicom Ministarstva unutrašnjih poslova za bezbednost na rekama, uhapsili više osoba, uključujući i jednog stranog državljanina, zbog sumnje da su izvršili krivično delo nedozvoljenog prometa… »
Vesti dana »

Šokantno upozorenje! Odbijanjem Trampovog plana Zelenski vodi zemlju u još veći haos!
Alo pre 1 satjoš 34 povezane

Košarkaši Srbije bolji od Grčke na pripremnom turniru na Kipru, Jokić dominirao
Insajder pre 24 minutajoš 26 povezanih

Zelenski: Kontakti sa američkom stranom nastavljaju se gotovo non-stop
B92 pre 34 minutajoš 160 povezanih

Katai presudio TSC: Crvena zvezda minimalcem napravila uvertiru za revanš sa Lehom
Kurir pre 1 satjoš 46 povezanih