Povezane vesti

Moja deca su probala narkotike! Aca Lukas nikad iskrenije o paklu droge - "Izvukao sam se, jer sam intelektualno jači"

Moja deca su probala narkotike! Aca Lukas nikad iskrenije o paklu droge - "Izvukao sam se, jer sam intelektualno jači"

Mondo 04.06.2022
Aca Lukas progovorio o korišćenju narkotika. Aca Lukas progovorio o korišćenju narkotika. Aca Lukas nikada nije krio svoju burnu prošlostt, a nakon što je svoj život opisao u knjizi "Ovo sam ja", pevač je odlučio i da snimi film. Kako je… »
„Siguran sam da su moja deca probala drogu“

„Siguran sam da su moja deca probala drogu“

Nova 04.06.2022
Aca Lukas ponovo je šokirao fanove. Pevač je odlučio da snimi seriju o burnom periodu pre 2003. godine kada je prolazio kroz razne životne situacije. „Nije to bilo specijalno loše, ali sam imao loše faze i loše sam se osećao. Ne mogu da pričam… »
Moja deca su probala narkotike! Lukas šokirao izjavom, progovorio o lečenju od droge: Izvukao sam se jer sam intelektualno…

Moja deca su probala narkotike! Lukas šokirao izjavom, progovorio o lečenju od droge: Izvukao sam se jer sam intelektualno…

Kurir 04.06.2022
Pevač Aca Lukas odlučio je da snimi film o burnom periodu pre 2003. godine kada je prolazio kroz razne životne situacije. - Nije to bilo specijalno loše, ali sam imao loše faze i loše sam se osećao. Ne mogu da pričam o tome... Nisam koristio… »
(Video) "moja deca su probala drogu": Aca Lukas se lečio od narkotika, a sada je šokirao izjavom: "Izvukao sam se jer sam…

(Video) "moja deca su probala drogu": Aca Lukas se lečio od narkotika, a sada je šokirao izjavom: "Izvukao sam se jer sam…

Blic 04.06.2022
Pevač Aca Lukas organizovao je druženje sa sedmom silom i tom prilikom se dotakao mnogih tema iz svog privatnog života. Poznato je da je Lukas u jednom periodu svog života imao problem sa narkoticima, a sada je progovorio na ovu temu i ispričao kako… »

Vesti dana »