Povezane vesti
Maraja Keri dobila tužbu zbog svog najvećeg hita: Traže joj 20 miliona dolara
Nova 04.06.2022
Isplivali nepoznati detalji o ovoj pesmi. Pevačica Maraja Keri suočena je s tužbom od 20 miliona američkih dolara jer je svojim hitom iz 1994. „All I Want For Christmas Is You“ navodno prekršila autorska prava, prenosi Jutarnji.hr. Tužbu protiv nje je… »
Podneta tužba protiv Maraje Keri za autorska prva na hit „Sve što želim za Božić si ti“
RTS 04.06.2022
Tekstopisac Endi Stoun tvrdi da je koautor hita Maraje Keri, „Sve što želim za Božić si ti“ iz 1989. godine i da nikada nije dao dozvolu za njegovo korišćenje. Sada traži 20 miliona dolara na ime autorskih prava. Protiv Maraje Keri je podneta tužba za… »
Maraja Keri se tereti za 20 miliona dolara zbog navodnog kršenja autorskih prava u pesmi „All I Want for Christmas Is You“
Danas 04.06.2022
Maraja Keri je tužena za 20 miliona dolara (16 miliona funti) zbog navodnog kršenja autorskih prava za hit „All I Want for Christmas Is You“. Pevačica i njen ko-scenarist Valter Afanasjev su imenovani u tužbi koju vodi tekstopisac Endi Stoun. Keri je… »
Vesti dana »
Danski vojnici stigli na Grenland: Pojačane sigurnosne mere zbog pritiska SAD (foto)
Mondo pre 19 minutajoš 46 povezanih
Francuski general: NATO se neće boriti sa SAD, ako zauzmu Grenland
N1 Info pre 1 satjoš 37 povezanih
UNS: Utvrditi ko stoji iza napada na Instagram naloge portala Nova.rs i nedeljnika Radar
Nova pre 4 satijoš 11 povezanih
Srbija - Mađarska, uživo: Najvažniji meč za plasman u polufinale
Mondo pre 54 minutajoš 39 povezanih




