Povezane vesti
Umro glavni osumnjičeni za trovanje kritičara Kremlja
Nova 04.06.2022
Dmitrij Kovtun, jedan od dvojice Rusa koje je Velika Britanija optužila za trovanje kritičara Kremlja Aleksandra Litvinjenka u Londonu 2006. godine, umro je od kovida-19 u moskovskoj bolnici, prenose ruski mediji. Litvinjenko je umro nekoliko sedmica… »
Umro osumnjičeni za trovanje ruskog disidenta
N1 Info 04.06.2022
Dmitrij Kovtun, jedan od dvojice Rusa koje je Velika Britanija optužila za trovanje kritičara Kremlja Aleksandra Litvinjenka u Londonu 2006. godine, umro je od kovida-19 u moskovskoj bolnici, javlja Rojters pozivajući se na rusku novinsku agenciju TASS… »
Osumnjičeni za trovanje Putinovog protivnika umro u Moskvi: Preminuo od posledica korone?
Telegraf 04.06.2022
Litvinjenko, britanski državljanin i bivši agent KGB-a, koji je bio glasni protivnik ruskog predsednika Vladimira Putina, umro je nekoliko nedelja nakon što je popio zeleni čaj sa radioaktivnim polonijumom-210 u londonskom hotelu. Bivši agent KGB-a, koji… »
Vesti dana »
Sutra sednica Odbora za ustavna pitanja o kandidatima za ustavne sudije
Danas pre 8 satijoš 1 povezana
(Video) Sleteo sa puta, pa pa se zakucao u kuću: Haos kod Obrenovca: Naleteo na dva parkirana automobila
Blic pre 7 satijoš 1 povezana






