Povezane vesti
Vučević: Otvoreni Balkan je projekat koji treba da očuva mir u regionu; Politika koju vodi Vučić ispravna i jedina moguća
RTV 04.06.2022
NOVI SAD - Miloš Vučević, gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik SNS je govoreći o inicijativi Otvoreni Balkan i predstojećem, sastanku u Ohridu rekao da taj projekat doživljava kao proces koji treba da čuva mir u regionu. On je gostućuji na televiziji… »
"Vučićeva politika ispravna i jedina moguća" Vučević o svim aktuelnim društvenim temama - "Otvoreni Balkan vodi ka miru"
Srbija danas 04.06.2022
Miloš Vučević, gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik SNS je govoreći o inicijativi Otvoreni Balkan i predstojećem, sastanku u Ohridu rekao da taj projekat doživljava kao proces koji treba da čuva mir u regionu. On je gostućuju na televiziji Hepi… »
Vesti dana »

Zelenski posle dugog telefonskog razgovora sa Trampom, najavio odlazak u Vašington u ponedeljak
Beta pre 18 minutajoš 67 povezanih

Zelenski ide kod Trampa: Prvo oglašavanje ukrajinskog lidera posle samita na Aljasci, podržao trilateralni sastanak
Kurir pre 18 minutajoš 64 povezane

Pešić: Nemamo kontinuitet igre u odbrani; Bogdanović: Još uvek vežbamo i treniramo
RTS pre 53 minutajoš 32 povezane

Jedna osoba poginula u teškom udesu kod Zrenjanina, vozila se nakon sudara zapalila
N1 Info pre 53 minutajoš 31 povezana