Povezane vesti
Vojni general novi predsednik Albanije
Glas Amerike 05.06.2022
Permet, Albanija — Albanski parlament u subotu je izabrao visokog vojnog zvaničnika za novog predsednika zemlje nakon što nijedan kandidat nije nominovan u tri kruga glasanja. General-major Bajram Begaj osvijio je tu funkciju nakon što je parlament sa… »
Ko je Bajram Begaj, novi predsednik Albanije?
Danas 05.06.2022
Skupština Albanije je juče sa 78 glasova za, 4 protiv i 1 uzdržanim izabrala generala majora Bajrama Begaja za novog šefa države. Dosadašnjeg načelnika Generalštaba je za predsedničkog kandidata predložilo 37 poslanika Socijalističke partije premijera… »
Bajram Begaj novi predsednik Albanije
Danas 04.06.2022
Bajram Begaj izabran je danas za novog predsednika Republike Albanije sa 78 glasova za, 4 protiv i 1 uzdržanim u Skupštini Albanije. Za izbor novog predsednika, predloženog uz potpise 37 poslanika Socijalističke partije, na današnjoj plenarnoj sednici u… »
Vesti dana »

Rusija: Uništeno više od 120 dronova tokom noći; Evropski lideri: Pregovori moraju da uključuju Ukrajinu
RTS pre 45 minutajoš 30 povezanih

Zelenski: Ukrajina podržava zajedničku izjavu evropskih lidera o miru
Insajder pre 49 minutajoš 21 povezana

Gaza, glad i najava još većih sukoba – Izrael hoće potpunu kontrolu, Netanjahu u klopci
RTS pre 2 satajoš 6 povezanih

Stanje na putevima: Pojačan intenzitet saobraćaja na putevima u Srbiji
Glas Zaječara pre 1 satjoš 8 povezanih